Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Антонов» розпочинає співпрацю із саудівськими компаніями

«Antonov» rozpočynaje spivpracju iz saudivśkymy kompanijamy

ДП «Антонов», Taqnia Aeronautics, підрозділ саудівської Technology Development and Investment Co, і WAHAJ, філія компанії SIPCHEM, КСА, підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо виробництва Aн-132  
DP «Antonov», Taqnia Aeronautics, pidrozdil saudivśkoї Technology Development and Investment Co, i WAHAJ, filija kompaniї SIPCHEM, KSA, pidpysaly Memorandum pro vzajemorozuminnja ščodo vyrobnyctva An-132  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Угода про співпрацю підписана в ході виставки AFED-2018, яка проходить в місті Ер-Ріяд з 25 лютого по 3 березня 2018 року, повідомляє прес-служба авіапідприємства. Про що домовилися сторони. Сторони домовилися, що на першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на ДП Антонов в кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі Антонов буде головним виконавцем робіт. Партнерами стануть TAQNIA і WAHAJ та робитимуть агрегати і елементи відповідно до коопераційної схеми. Зокрема, WAHAJ випускатиме шасі і обладнання для нього. Подальші етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків Антонов. Співпраця відбуватиметься на основі Стратегічного плану створення виробничих потужностей на території Саудівської Аравії. Що відомо про літак. Ан-132 – багатоцільовий літак, призначений для перевезення військових і військового обладнання. Проект реалізується ДП Антонов у рамках укладеної в квітні 2015 року угоди про кооперацію з саудівськими King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST) і Taqnia Aeronautics Co. До проекту також залучені такі виробники авіаційних компонентів, як канадські Pratt & Whitney Canada і CMC Electronics, американська Honeywell, швейцарська Liebherr, британська Dowty Propellers. Нагадаємо, що Антонов відкрив представництво у Техасі. Це відбулося у рамках експансії на закордонні ринки, яка триває досі. Одним з перших замовлень авіакомпанії стала доставка супутника Al Yah 3 з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну. Тоді українська авіакомпанія виконувала замовлення космічної корпорації Orbital ATK.
02.03.2018,15:24
0
Вікіпедія

Угода про співпрацю підписана в ході виставки AFED-2018, яка проходить в місті Ер-Ріяд з 25 лютого по 3 березня 2018 року, повідомляє прес-служба авіапідприємства.

Про що домовилися сторони

Сторони домовилися, що на першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на ДП «Антонов» в кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі «Антонов» буде головним виконавцем робіт. Партнерами стануть TAQNIA і WAHAJ та робитимуть агрегати і елементи відповідно до коопераційної схеми. Зокрема, WAHAJ випускатиме шасі і обладнання для нього. Подальші етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків «Антонов». Співпраця відбуватиметься на основі Стратегічного плану створення виробничих потужностей на території Саудівської Аравії.

Що відомо про літак

Ан-132 – багатоцільовий літак, призначений для перевезення військових і військового обладнання. Проект реалізується ДП «Антонов» у рамках укладеної в квітні 2015 року угоди про кооперацію з саудівськими King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST) і Taqnia Aeronautics Co. До проекту також залучені такі виробники авіаційних компонентів, як канадські Pratt & Whitney Canada і CMC Electronics, американська Honeywell, швейцарська Liebherr, британська Dowty Propellers.

Нагадаємо, що «Антонов» відкрив представництво у Техасі. Це відбулося у рамках експансії на закордонні ринки, яка триває досі. Одним з перших замовлень авіакомпанії стала доставка супутника Al Yah 3 з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну. Тоді українська авіакомпанія виконувала замовлення космічної корпорації Orbital ATK.

Теґи: літаки
Джерело: ДП «Антонов»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: