fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Антонов» розпочинає співпрацю із саудівськими компаніями

«Antonov» rozpočynaje spivpracju iz saudivśkymy kompanijamy
ДП «Антонов», Taqnia Aeronautics, підрозділ саудівської Technology Development and Investment Co, і WAHAJ, філія компанії SIPCHEM, КСА, підписали Меморандум про взаєморозуміння щодо виробництва Aн-132  
DP «Antonov», Taqnia Aeronautics, pidrozdil saudivśkoї Technology Development and Investment Co, i WAHAJ, filija kompaniї SIPCHEM, KSA, pidpysaly Memorandum pro vzajemorozuminnja ščodo vyrobnyctva An-132  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Угода про співпрацю підписана в ході виставки AFED-2018, яка проходить в місті Ер-Ріяд з 25 лютого по 3 березня 2018 року, повідомляє прес-служба авіапідприємства. Про що домовилися сторони. Сторони домовилися, що на першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на ДП Антонов в кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі Антонов буде головним виконавцем робіт. Партнерами стануть TAQNIA і WAHAJ та робитимуть агрегати і елементи відповідно до коопераційної схеми. Зокрема, WAHAJ випускатиме шасі і обладнання для нього. Подальші етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків Антонов. Співпраця відбуватиметься на основі Стратегічного плану створення виробничих потужностей на території Саудівської Аравії. Що відомо про літак. Ан-132 – багатоцільовий літак, призначений для перевезення військових і військового обладнання. Проект реалізується ДП Антонов у рамках укладеної в квітні 2015 року угоди про кооперацію з саудівськими King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST) і Taqnia Aeronautics Co. До проекту також залучені такі виробники авіаційних компонентів, як канадські Pratt & Whitney Canada і CMC Electronics, американська Honeywell, швейцарська Liebherr, британська Dowty Propellers. Нагадаємо, що Антонов відкрив представництво у Техасі. Це відбулося у рамках експансії на закордонні ринки, яка триває досі. Одним з перших замовлень авіакомпанії стала доставка супутника Al Yah 3 з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну. Тоді українська авіакомпанія виконувала замовлення космічної корпорації Orbital ATK.
02.03.2018,15:24
0
Вікіпедія
Реклама 👇 Замовити

Угода про співпрацю підписана в ході виставки AFED-2018, яка проходить в місті Ер-Ріяд з 25 лютого по 3 березня 2018 року, повідомляє прес-служба авіапідприємства.

Про що домовилися сторони

Сторони домовилися, що на першому етапі виробництва початкова партія серійних Ан-132 буде побудована на ДП «Антонов» в кооперації з TAQNIA і WAHAJ. На цьому етапі «Антонов» буде головним виконавцем робіт. Партнерами стануть TAQNIA і WAHAJ та робитимуть агрегати і елементи відповідно до коопераційної схеми. Зокрема, WAHAJ випускатиме шасі і обладнання для нього. Подальші етапи передбачають поглиблення кооперації з виробництва літаків «Антонов». Співпраця відбуватиметься на основі Стратегічного плану створення виробничих потужностей на території Саудівської Аравії.

Що відомо про літак

Ан-132 – багатоцільовий літак, призначений для перевезення військових і військового обладнання. Проект реалізується ДП «Антонов» у рамках укладеної в квітні 2015 року угоди про кооперацію з саудівськими King Abdulaziz City for Science and Technology (KACST) і Taqnia Aeronautics Co. До проекту також залучені такі виробники авіаційних компонентів, як канадські Pratt & Whitney Canada і CMC Electronics, американська Honeywell, швейцарська Liebherr, британська Dowty Propellers.

Нагадаємо, що «Антонов» відкрив«Антонов» розпочинає співпрацю із саудівськими компаніями 1«Антонов» відкрив представництво у Техасі представництво у Техасі. Це відбулося у рамках експансії на закордонні ринки, яка триває досі. Одним з перших замовлень авіакомпанії стала доставка супутника Al Yah 3 з Вашингтона в столицю французької Гвіани Каєнну. Тоді українська авіакомпанія виконувала замовлення космічної корпорації Orbital ATK.

Теґи: літаки
Джерело: ДП «Антонов»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: