fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google представила «вбивцю Slack» для корпоративного сектору

Google predstavyla «vbyvcju Slack» dlja korporatyvnogo sektoru
Корпорація Google представила пакетне рішення в рамках G Suite для корпоративних клієнтів, яке покликане замініти Slack — відомий месенджер для команд. На часі дізнатися, як працює новинка
Korporacija Google predstavyla paketne rišennja v ramkah G Suite dlja korporatyvnyh klijentiv, jake poklykane zaminity Slack — vidomyj mesendžer dlja komand. Na časi diznatysja, jak pracjuje novynka
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Майже рік проект перебував у статусі бета-версії. Тепер Google оголосила про запуск платформи Hangouts Chat для усіх бажаючих. Ще минулого березня у 2017-му компанія оголосила про паралельний запуск Hangouts Chat в якості інструмента для корпоративних комунікацій та Hangouts Meet як інструмента для конференцій. Інструмент командного чату входить відтепер до пакету послуг G Suite. В цій сфері конкуренція є доволі високою: крім Slack, на корпоративні чати також націлено Workplace від Facebook, Cisco Spark та Microsoft Teams. Як працює корпоративний месенджер від Google. Чат Hangouts має низку бесід, можливість пошуку та підтримку ботів, які допомагають автоматизувати завдання. Майданчики для віртуальних чатів можуть використовуватися для певних команд або проектів. Продукт інтегрується з ширшим набором інструментів G Suite — зокрема з календарем, Google Drive та сторонніми додатками. У минулому році під час початкового приватного розгортання чат Hangouts працював з 11 сторонними службами: Prosperworks, Box, Zendesk, Asana, Polly.ai, Freshdesk, Zapier, Zenefits, Xero, Smartsheets та Intuit. Упродовж декількох місяців компанія Google запустила ряд додаткових інтеграцій, включаючи Salesforce, Trello, Wrike, Zoom.ai та UberConference. Незважаючи на те, що Google заохочує компанії створювати власні боти та створювати індивідуальні автоматизації, в Hangouts Chat також зявляються власні копії G Suite, в тому числі @Drive та @Meet, які допомагають організовувати зустрічі від вашого імені. Щоб уникнути ряду електронних листів, що надсилаються між різними особами повторно, бот @Meet може, скажімо використовувати різні календарі, щоб визначити найкращий час для зустрічей чи перемовин. Додатково у жовтні 2017-го компанія презентувала спеціальний набір для відеоконференцій у форматі Hangouts. Він коштує $2 тис і містить сенсорний екран, спікерфон та камеру і Chromebox. Раніше ми розповідали про те, що Google дасть змогу читати контент сайтів всередині листів із розсилками.
Реклама 👇 Замовити

Майже рік проект перебував у статусі бета-версії. Тепер Google оголосила про запуск платформи Hangouts Chat для усіх бажаючих. Ще минулого березня у 2017-му компанія оголосила про паралельний запуск Hangouts Chat в якості інструмента для корпоративних комунікацій та Hangouts Meet як інструмента для конференцій. Інструмент командного чату входить відтепер до пакету послуг G Suite. В цій сфері конкуренція є доволі високою: крім Slack, на корпоративні чати також «націлено» Workplace від Facebook, Cisco Spark та Microsoft Teams.

Як працює корпоративний месенджер від Google

Чат Hangouts має низку бесід, можливість пошуку та підтримку ботів, які допомагають автоматизувати завдання. Майданчики для віртуальних чатів можуть використовуватися для певних команд або проектів. Продукт інтегрується з ширшим набором інструментів G Suite — зокрема з календарем, Google Drive та сторонніми додатками. У минулому році під час початкового приватного розгортання чат Hangouts працював з 11 сторонними службами:

  • Prosperworks,
  • Box,
  • Zendesk,
  • Asana,
  • Polly.ai,
  • Freshdesk,
  • Zapier,
  • Zenefits,
  • Xero,
  • Smartsheets та Intuit.

Упродовж декількох місяців компанія Google запустила ряд додаткових інтеграцій, включаючи Salesforce, Trello, Wrike, Zoom.ai та UberConference. Незважаючи на те, що Google заохочує компанії створювати власні боти та створювати індивідуальні автоматизації, в Hangouts Chat також з’являються власні копії G Suite, в тому числі @Drive та @Meet, які допомагають організовувати зустрічі від вашого імені.

Щоб уникнути ряду електронних листів, що надсилаються між різними особами повторно, бот @Meet може, скажімо використовувати різні календарі, щоб визначити найкращий час для зустрічей чи перемовин. Додатково у жовтні 2017-го компанія презентувала спеціальний набір для відеоконференцій у форматі Hangouts. Він коштує $2 тис і містить сенсорний екран, спікерфон та камеру і Chromebox.

Раніше ми розповідалиGoogle представила «вбивцю Slack» для корпоративного сектору 1Google дасть змогу читати контент сайтів всередині листів про те, що Google дасть змогу читати контент сайтів всередині листів із розсилками.

Теґи: Google
Джерело: VB

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1
Ярослав

Не факт, що приживеться відразу, перевага Slack – його безкоштовність передусім.

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: