fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна спростила ввезення авто з-за кордону

Ukraїna sprostyla vvezennja avto z-za kordonu
Верховна Рада внесла зміни в закон «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів», спростивши таким чином ввезення та реєстрацію імпортних автомобілів  
Verhovna Rada vnesla zminy v zakon «Pro dejaki pytannja vvezennja na mytnu terytoriju Ukraїny ta rejestraciї transportnyh zasobiv», sprostyvšy takym čynom vvezennja ta rejestraciju importnyh avtomobiliv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За прийняття законопроекту №5470-д щодо авто проголосувало 235 депутатів. Про що йдеться у законі. Згідно зі змінами, в ст. 2 Закону України Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів слова пропуск на митну територію України замінено словами митне оформлення. Це скасовує необхідність мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам, який потрібно було предявляти при ввезенні автомобіля в країну і при держреєстрації. Однак, такий сертифікат все одно потрібно надати на внутрішній митниці при митному оформленні автомобіля. Нагадаємо, що у Києві відбудеться міжнародна виставка електротранспорту. У цьому році свої нові й актуальні моделі покажуть провідні автомобільні бренди BMW, Hyundai, KIA, Renault, Mitsubishi. У категорії персонального транспорту виставка представить електроскутери і велосипеди. Окрема частина виставки буде присвячена зарядній інфраструктурі. Цю категорію представляють світові бренди та українські виробники. Новий напрям виставки EV-Service ознайомить відвідувачів із сервісом гібридних і електричних автомобілів.
Реклама 👇 Замовити

«За» прийняття законопроекту №5470-д щодо авто проголосувало 235 депутатів.

Про що йдеться у законі

Згідно зі змінами, в ст. 2 Закону України «Про деякі питання ввезення на митну територію України та реєстрації транспортних засобів» слова «пропуск на митну територію України» замінено словами «митне оформлення». Це скасовує необхідність мати сертифікат підтвердження відповідності екологічним стандартам, який потрібно було пред’являти при ввезенні автомобіля в країну і при держреєстрації. Однак, такий сертифікат все одно потрібно надати на внутрішній митниці при митному оформленні автомобіля.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що у Києві відбудетьсяУкраїна спростила ввезення авто з-за кордону 1У Києві відбудеться виставка електротранспорту міжнародна виставка електротранспорту. У цьому році свої нові й актуальні моделі покажуть провідні автомобільні бренди BMW, Hyundai, KIA, Renault, Mitsubishi. У категорії персонального транспорту виставка представить електроскутери і велосипеди. Окрема частина виставки буде присвячена зарядній інфраструктурі. Цю категорію представляють світові бренди та українські виробники. Новий напрям виставки EV-Service ознайомить відвідувачів із сервісом гібридних і електричних автомобілів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: