fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ProZorro.Продажі перемогла на світовому конкурсі

ProZorro.Prodaži peremogla na svitovomu konkursi
Вчора, 27 лютого, електронна платформа державних аукціонів ProZorro.Продажі отримала міжнародну антикорупційну нагороду від C5 Accelerate та USA Institute of Peace в рамках конкурсу «The Shield in the Cloud Innovation Challenge»  
Včora, 27 ljutogo, elektronna platforma deržavnyh aukcioniv ProZorro.Prodaži otrymala mižnarodnu antykorupcijnu nagorodu vid C5 Accelerate ta USA Institute of Peace v ramkah konkursu «The Shield in the Cloud Innovation Challenge»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нагороду в такому конкурсі отримують проекти, які мають значний антикорупційний ефект і можуть стати прикладом для наслідування в інших країнах світу. Чим відзначилася українська антикорупційна платформа. Всього за рік ProZorro.Продажі вдалося докорінно змінити сферу державних продажів. Спираючись на успішний досвід електронної системи публічних закупівель, команда проекту разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Національним банком України та Transparency International Україна запустили пілотний проект з продажу активів банків-банкрутів. ProZorro.Продажі забезпечила відкритий і прозорий продаж токсичних банківських активів більш ніж на 6 млрд грн. Сьогодні на прозорих аукціонах продаються не лише права вимоги банків-банкрутів. Йдеться і про активи державних і комунальних підприємств, і навіть права на оренду. Про конкурс. The Shield in the Cloud Innovation Challenge – це глобальний конкурс антикорупційних проектів. Партнерами конкурсу виступають Amazon Web Services, PeaceTech Lab та SAP NS2. Конкурс відповідає завданню Організації Обєднаних Націй щодо сприяння справедливим, мирним та інклюзивним громадам. Ця мета спрямована на те, щоб інституції та уряди були відповідальними та прозорими. А також на усування хабарництва та інших форм політичної та корпоративної корупції. В рамках конкурсу Shield in the Cloud відбираються найбільш інноваційні стартапи, корпорації та уряди, які працюють в галузі технологій для дотримання антикорупційних стандартів по всьому світу. Нагадаємо, що ProZorro облаштують ризик-індикаторами закупівель. Новий закон зобов’язує замовників реагувати на рекомендації і зауваження Державній аудиторській службі в обов’язковому порядку. Технічно це буде втілено завдяки інтеграції ProZorro з системою ризик-індикаторів, які автоматично шукатимуть підозрілі тендери, виділятимуть їх і відразу відправлятимуть на перевірку ДАСУ.
Реклама 👇 Замовити

Нагороду в такому конкурсі отримують проекти, які мають значний антикорупційний ефект і можуть стати прикладом для наслідування в інших країнах світу.

Чим відзначилася українська антикорупційна платформа

Всього за рік ProZorro.Продажі вдалося докорінно змінити сферу державних продажів. Спираючись на успішний досвід електронної системи публічних закупівель, команда проекту разом з Міністерством економічного розвитку і торгівлі, Фондом гарантування вкладів фізичних осіб, Національним банком України та «Transparency International Україна» запустили пілотний проект з продажу активів банків-банкрутів.

ProZorro.Продажі забезпечила відкритий і прозорий продаж токсичних банківських активів більш ніж на 6 млрд грн. Сьогодні на прозорих аукціонах продаються не лише права вимоги банків-банкрутів. Йдеться і про активи державних і комунальних підприємств, і навіть права на оренду.

Про конкурс

The Shield in the Cloud Innovation Challenge – це глобальний конкурс антикорупційних проектів. Партнерами конкурсу виступають Amazon Web Services, PeaceTech Lab та SAP NS2. Конкурс відповідає завданню Організації Об’єднаних Націй щодо сприяння справедливим, мирним та інклюзивним громадам. Ця мета спрямована на те, щоб інституції та уряди були відповідальними та прозорими. А також на усування хабарництва та інших форм політичної та корпоративної корупції. В рамках конкурсу Shield in the Cloud відбираються найбільш інноваційні стартапи, корпорації та уряди, які працюють в галузі технологій для дотримання антикорупційних стандартів по всьому світу.

Нагадаємо, що ProZorro облаштуютьProZorro.Продажі перемогла на світовому конкурсі 1Платформа ProZorro матиме ризик-індикатори закупівель ризик-індикаторами закупівель. Новий закон зобов’язує замовників реагувати на рекомендації і зауваження Державній аудиторській службі в обов’язковому порядку. Технічно це буде втілено завдяки інтеграції ProZorro з системою ризик-індикаторів, які автоматично шукатимуть підозрілі тендери, виділятимуть їх і відразу відправлятимуть на перевірку ДАСУ.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: