fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні стартує програма наставництва від бізнесу для громадських активістів

V Ukraїni startuje programa nastavnyctva vid biznesu dlja gromadśkyh aktyvistiv

Громадські організації та проекти, соціальні підприємці та некомерційні ініціативи тепер зможуть безкоштовно отримати професійні послуги або експертну допомогу від корпоративного сектору — в рамках нової ініціативи Pro Bono
Gromadśki organizaciї ta proekty, sociaľni pidpryjemci ta nekomercijni iniciatyvy teper zmožuť bezkoštovno otrymaty profesijni poslugy abo ekspertnu dopomogu vid korporatyvnogo sektoru — v ramkah novoї iniciatyvy Pro Bono
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для цього створено Pro bono club Ukraine, який є учасником всесвітнього руху Pro Bono. Ініціаторами створення клубу стали: група Aspen-16, одеський меценат Єгор Гребенников, центр соціальних ініціатив Impact Hub Odessa і програма MakeMeBetter. Що варто знати про цю ініціативу. Концепція рro bono (лат. pro bono publico — для спільного блага) — це безоплатна професійна та експертна допомога, яка здійснюється для суспільного блага. Така допомога є поширеною в європейських країнах та Америці. Прикладом успішної діяльності є фонд Taproot Foundation. З його допомогою у громадський сектор було інвестовано знань та послуг професіоналів на суму понад $152 млн, зауважують автори нової української ініціативи. Невелика підтримка зі сторони компанії чи експертів може допомогти громадським активістам швидше і ефективніше досягти своєї мети. Наприклад, розповісти громаді про необхідність сортування сміття, безпеку донорства в Україні, розробити якісну кампанію для підтримки безпритульних тварин, або налаштувати сайт так, щоб збирати пожертви на ліки хворим дітям — прокоментував необхідність створення клубу Єгор Гребенніков. Ініціатива відкриє нові можливості для побудови ефективних соціальних моделей взаємодії бізнесу і суспільства. Рro bono активності допоможуть фахівцям компаній чи корпорацій урізноманітнити нестандартними та суспільно-корисними задачами звичну роботу. Працівники, не змінюючи робоче місце, отримають можливість реалізуватися у новій сфері. Кожний соціальний проект, до якого долучається компанія чи корпорація, — це не лише піар із розміщенням логотипів або спонсорство продукцією. Це — яскрава історія, яка демонструє цінності компанії, кажуть представнки команди нової української ініціативи. Які проекти вже представлено на платформі. Серед проектів, котрі долучилися першими до ініціативи — Україна без сміття (шукають допомоги із запуском нового сайту), Good Bread from Good People (потребують маркетингової консультації), Студентський контроль діє (потребують консультації HR), DRUZI (хочуть сформувати стратегію розвитку закинутої промзони у Костянтинівці) та низка інших. Переглянути усі проекти можна в розділі Кейси на сайті ініціативи. Новину надіслала Олександра Чучко за допомогою нашої нової форми додавання матеріалів. Хочете, аби про ваш проект чи ініціативу дізналися першими? Додавайте свої новини за посиланням — або натискайте на кнопку Прислати пост вгорі з правого боку екрану.
Реклама 👇 Замовити

Для цього створено Pro bono club Ukraine, який є учасником всесвітнього руху Pro Bono. Ініціаторами створення клубу стали: група Aspen-16, одеський меценат Єгор Гребенников, центр соціальних ініціатив Impact Hub Odessa і програма MakeMeBetter.

Що варто знати про цю ініціативу

Концепція рro bono (лат. pro bono publico — для спільного блага) — це безоплатна професійна та експертна допомога, яка здійснюється для суспільного блага. Така допомога є поширеною в європейських країнах та Америці. Прикладом успішної діяльності є фонд Taproot Foundation. З його допомогою у громадський сектор було інвестовано знань та послуг професіоналів на суму понад $152 млн, зауважують автори нової української ініціативи.

«Невелика підтримка зі сторони компанії чи експертів може допомогти громадським активістам швидше і ефективніше досягти своєї мети. Наприклад, розповісти громаді про необхідність сортування сміття, безпеку донорства в Україні, розробити якісну кампанію для підтримки безпритульних тварин, або налаштувати сайт так, щоб збирати пожертви на ліки хворим дітям» — прокоментував необхідність створення клубу Єгор Гребенніков.

Ініціатива відкриє нові можливості для побудови ефективних соціальних моделей взаємодії бізнесу і суспільства. Рro bono активності допоможуть фахівцям компаній чи корпорацій урізноманітнити нестандартними та суспільно-корисними задачами звичну роботу. Працівники, не змінюючи робоче місце, отримають можливість реалізуватися у новій сфері. Кожний соціальний проект, до якого долучається компанія чи корпорація, — це не лише піар із розміщенням логотипів або спонсорство продукцією. Це — яскрава історія, яка демонструє цінності компанії, кажуть представнки команди нової української ініціативи.

Які проекти вже представлено на платформі

Серед проектів, котрі долучилися першими до ініціативи — «Україна без сміття» (шукають допомоги із запуском нового сайту), Good Bread from Good People (потребують маркетингової консультації), «Студентський контроль діє» (потребують консультації HR), DRUZI (хочуть сформувати стратегію розвитку закинутої промзони у Костянтинівці) та низка інших. Переглянути усі проекти можна в розділі «Кейси» на сайті ініціативи.

Новину надіслала Олександра Чучко за допомогою нашої нової форми додавання матеріалів. Хочете, аби про ваш проект чи ініціативу дізналися першими? Додавайте свої новини за посиланням — або натискайте на кнопку «Прислати пост» вгорі з правого боку екрану.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: