fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відкриття британського мобільного банку від українців перетворять на YouTube-шоу

Vidkryttja brytanśkogo mobiľnogo banku vid ukraїnciv peretvorjať na YouTube-šou
Влоґери давно асоціюються із якими завгодно індустріями — але тільки не з банківською сферою. Дмитро Дубілет, колишній топ-менеджер українського державного банку, який нині працює у Fintech Band над банківським стартапом Monobank, має намір змінити цей стереотип. Запуск аналогічного банку у Великобританії він вирішив перетворити на цикл YouTube-відео
Vloğery davno asocijujuťsja iz jakymy zavgodno industrijamy — ale tiľky ne z bankivśkoju sferoju. Dmytro Dubilet, kolyšnij top-menedžer ukraїnśkogo deržavnogo banku, jakyj nyni pracjuje u Fintech Band nad bankivśkym startapom Monobank, maje namir zminyty cej stereotyp. Zapusk analogičnogo banku u Velykobrytaniї vin vyrišyv peretvoryty na cykl YouTube-video
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як ми повідомляли раніше, компанія Fintech Band має на меті запустити аналогічний мобільний банківський продукт для британського ринку. Серед планів також є загальноєвропейська експансія. Аби показати усі етапи запуску, Дмитро Дубілет почав публікувати короткі відео на власному YouTube-каналі. У них він буде показувати та розповідати, як формуватиметься банківський стартап із українською командою на ринку Великобританії. Українська команда складається із топ-менеджерів та розробників з числа вихідців із ПриватБанку. Вони працювали в тому банку до зміни власника та переходу останньої банківської установи в державну власність. Що можна побачити у випусках на YouTube. Перший випуск YouTube-циклу розповідей вже оприлюднено. У ньому Дмитро Дубілет прилітає до аеропорту у Лондоні та розповідає дорогою про те, які вихідні умови надання мобільних банківських послуг на ринку Сполученого Королівства — і що мають на меті зробити українські розробники та менеджери. У кадрі до нього також приєднується очільник британського офісу із іменем Саймон та український співкерівник компанії Михайло Рогальський: Раніше ми розповідали про перший проект від Fintech Band — Monobank для українського ринку. Саме на його основі буде створюватися аналогічний банківський продукт спочатку для британців, а згодом — для інших європейських країн. Також раніше компанія анонсувала запуск аналогічного рішення для мережі терміналів iBOX, однак поки що немає даних стосовно кінцевого терміну запуску цього проекту.
Реклама 👇 Замовити

Як ми повідомляли раніше, компанія Fintech Band має на метіВідкриття британського мобільного банку від українців перетворять на YouTube-шоу 1Творці Monobank планують запуск fintech-проекту у Великобританії запустити аналогічний мобільний банківський продукт для британського ринку. Серед планів також є загальноєвропейська експансія. Аби показати усі етапи запуску, Дмитро Дубілет почав публікувати короткі відео на власному YouTube-каналі. У них він буде показувати та розповідати, як формуватиметься банківський стартап із українською командою на ринку Великобританії. Українська команда складається із топ-менеджерів та розробників з числа вихідців із «ПриватБанку». Вони працювали в тому банку до зміни власника та переходу останньої банківської установи в державну власність.

Що можна побачити у випусках на YouTube

Перший випуск YouTube-циклу розповідей вже оприлюднено. У ньому Дмитро Дубілет прилітає до аеропорту у Лондоні та розповідає дорогою про те, які вихідні умови надання мобільних банківських послуг на ринку Сполученого Королівства — і що мають на меті зробити українські розробники та менеджери. У кадрі до нього також приєднується очільник британського офісу із іменем Саймон та український співкерівник компанії Михайло Рогальський:

Раніше ми розповідали про перший проект від Fintech Band — MonobankВідкриття британського мобільного банку від українців перетворять на YouTube-шоу 2🤑 Як ми 7 днів тестували Monobank — і що з цього вийшло для українського ринку. Саме на його основі буде створюватися аналогічний банківський продукт спочатку для британців, а згодом — для інших європейських країн. Також раніше компанія анонсувала запуск аналогічного рішення для мережі терміналів iBOX, однак поки що немає даних стосовно кінцевого терміну запуску цього проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: