fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Індонезія допоможе із обладнанням для української антарктичної станції

Indonezija dopomože iz obladnannjam dlja ukraїnśkoї antarktyčnoї stanciї
Україна розвиває науково-технічну співпрацю з Республікою Індонезія щонайменше за 9 галузями. Відповідний Меморандум про співпрацю був підписаний між Українським науково-техноголічний центром (УНТЦ) та Бандунзьким технологічним інститутом, який є одним з найстаріших науково-дослідних університетів Індонезії  
Ukraїna rozvyvaje naukovo-tehničnu spivpracju z Respublikoju Indonezija ščonajmenše za 9 galuzjamy. Vidpovidnyj Memorandum pro spivpracju buv pidpysanyj miž Ukraїnśkym naukovo-tehnogoličnyj centrom (UNTC) ta Bandunźkym tehnologičnym instytutom, jakyj je odnym z najstarišyh naukovo-doslidnyh universytetiv Indoneziї  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Уже зараз є домовленість про реалізацію двох конкретних проектів з Національним антарктичним науковим центром та НТУУ Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського. Індонезія посилює науково-технічну співпрацю із Україною. Які проекти спільно реалізовуватимуть Україна та Індонезія. Так, проект НАНЦ та Бандунзького технологічного інституту стосуватиметься розвитку зв’язку на українській антарктичні станції Академік Вернадський. Зокрема, індонезійська сторона розглядає можливіть виділення частоти для забезпечення зв’язку через їхні супутники. Це дозволить встановити безперервний відеозвязок в режимі online зі станцією та покращити електронну систему спілкування, обмін інформацією. Стосовно ж співпраці з КПІ, то планується проведення спільних стартап-шкіл. При цьому використовуватиметься досвід Київського політеху з організації та впровадження школи Sikorsky Challenge. Крім того, заплановано участь українських вчених у науковому семінарі в м. Бандунг наприкінці квітня 2018 року. Крім цього, співпраця передбачається у таких сферах: Аерокосмічна промисловість та аеронавтика Біотехнології Сільськогосподарські науки і медицина Матеріалознавство, хімія Захист навколишнього середовища Фізика Атомна енергетика та безпека Промислові технології Антарктичні та морські дослідження Додамо, що в 2017 році МОН також розробило проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про співробітництво у сфері науки та технологій і передало його на опрацювання індонезійською стороною. Після підписання та ратифікації Угоди МОН зможе значно розширити українсько-індонезійську науково-технічну співпрацю, координуючи та фінансуючи двосторонні проекти. Нагадаємо, що Україна та Чехія розпочинають спільні наукові дослідження. Кошти в рамках співпраці будуть надані на спільні дослідження за різними напрямками.
Реклама 👇 Замовити

Уже зараз є домовленість про реалізацію двох конкретних проектів з Національним антарктичним науковим центром та НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського». Індонезія посилює науково-технічну співпрацю із Україною.

Які проекти спільно реалізовуватимуть Україна та Індонезія

Так, проект НАНЦ та Бандунзького технологічного інституту стосуватиметься розвитку зв’язку на українській антарктичні станції «Академік Вернадський». Зокрема, індонезійська сторона розглядає можливіть виділення частоти для забезпечення зв’язку через їхні супутники. Це дозволить встановити безперервний відеозв’язок в режимі online зі станцією та покращити електронну систему спілкування, обмін інформацією. Стосовно ж співпраці з КПІ, то планується проведення спільних стартап-шкіл. При цьому використовуватиметься досвід Київського політеху з організації та впровадження школи «Sikorsky Challenge». Крім того, заплановано участь українських вчених у науковому семінарі в м. Бандунг наприкінці квітня 2018 року.

Крім цього, співпраця передбачається у таких сферах:

  • Аерокосмічна промисловість та аеронавтика
  • Біотехнології
  • Сільськогосподарські науки і медицина
  • Матеріалознавство, хімія
  • Захист навколишнього середовища
  • Фізика
  • Атомна енергетика та безпека
  • Промислові технології
  • Антарктичні та морські дослідження

Додамо, що в 2017 році МОН також розробило проект Угоди між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Індонезія про співробітництво у сфері науки та технологій і передало його на опрацювання індонезійською стороною. Після підписання та ратифікації Угоди МОН зможе значно розширити українсько-індонезійську науково-технічну співпрацю, координуючи та фінансуючи двосторонні проекти.

Нагадаємо, що Україна та Чехія розпочинаютьІндонезія допоможе із обладнанням для української антарктичної станції 1Україна та Чехія розпочинають спільні наукові дослідження спільні наукові дослідження. Кошти в рамках співпраці будуть надані на спільні дослідження за різними напрямками.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: