fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Бессарабський ринок відреставрують та відтворять історичний інтер’єр

Bessarabśkyj rynok vidrestavrujuť ta vidtvorjať istoryčnyj inter'jer
На сайті закупівель Prozorro з’явився тендер на розробку проекту реставрації Бессарабського ринку. Торги відбудуться вже в березні 2018 року. Орієнтовна вартість послуг складає 3,5 млн грн  
Na sajti zakupiveľ Prozorro z’javyvsja tender na rozrobku proektu restavraciї Bessarabśkogo rynku. Torgy vidbuduťsja vže v berezni 2018 roku. Orijentovna vartisť poslug skladaje 3,5 mln grn  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тендер під назвою Розробка проектно-кошторисної документації Реставрація будівлі критого ринку на Бессарабській площі, 2 в Шевченківському районі м. Києва з пристосуванням під сучасні потреби було оголошено наприкінці лютого. Бессарабський ринок очікує на своє оновлення. Скільки коштує реставрація та що робитимуть. Орієнтовна вартість послуг складає 3,5 млн грн. Проектну документацію мають розробити протягом квітня-грудня 2018 року. Згідно з технічним завданням мають бути проведені такі роботи: реставрація фасадів будівлі з відновленням втрачених деталей; заміна покрівлі з використанням традиційних та сучасних матеріалів; реставрація торгових залів з відтворенням історичних рядів у східній частині ринку; пропозиція щодо створення двоповерхового підземного паркінгу з можливістю заїзду легких вантажних автомобілів; створення вентиляційної системи; облаштування території для встановлення тимчасових архітектурних форм. Нагадаємо, що Бессарабка розпочала продаж місць онлайн.Переможець торгів, які будуть проводитися за допомогою Prozorro.sale, а також за участю електронного майданчика Е-Тендер, отримає можливість укладення договору оренди строком у 3 міс. Стартова вартість місячної оренди торгового місця складе 4,7 тис грн в овочевому або фруктовому відділах. За торгівлю у м’ясному відділі треба буде сплатити внесок у 4,8 тис грн.  
Реклама 👇 Замовити

Тендер під назвою «Розробка проектно-кошторисної документації «Реставрація будівлі критого ринку на Бессарабській площі, 2 в Шевченківському районі м. Києва з пристосуванням під сучасні потреби» було оголошено наприкінці лютого. Бессарабський ринок очікує на своє оновлення.

Скільки коштує реставрація та що робитимуть

Орієнтовна вартість послуг складає 3,5 млн грн. Проектну документацію мають розробити протягом квітня-грудня 2018 року.

Згідно з технічним завданням мають бути проведені такі роботи:

  • реставрація фасадів будівлі з відновленням втрачених деталей;
  • заміна покрівлі з використанням традиційних та сучасних матеріалів;
  • реставрація торгових залів з відтворенням історичних рядів у східній частині ринку;
  • пропозиція щодо створення двоповерхового підземного паркінгу з можливістю заїзду легких вантажних автомобілів;
  • створення вентиляційної системи;
  • облаштування території для встановлення тимчасових архітектурних форм.

Нагадаємо, що «Бессарабка» розпочала продажБессарабський ринок відреставрують та відтворять історичний інтер'єр 1Бессарабський ринок розпочав продаж торгових місць онлайн місць онлайн.Переможець торгів, які будуть проводитися за допомогою Prozorro.sale, а також за участю електронного майданчика Е-Тендер, отримає можливість укладення договору оренди строком у 3 міс.

Стартова вартість місячної оренди торгового місця складе 4,7 тис грн в овочевому або фруктовому відділах. За торгівлю у м’ясному відділі треба буде сплатити внесок у 4,8 тис грн.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: