fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС профінансує міжнародний агрокластер в Україні

JeS profinansuje mižnarodnyj agroklaster v Ukraїni
На Вінниччині в рамках проекту «Транскордонна мережа для інноваційного сільського господарства», який фінансується Євросоюзом, створять перший міжнародний агрокластер в Україні
Na Vinnyččyni v ramkah proektu «Transkordonna mereža dlja innovacijnogo siľśkogo gospodarstva», jakyj finansujeťsja Jevrosojuzom, stvorjať peršyj mižnarodnyj agroklaster v Ukraїni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проект реалізують ГО Єврорегіон Дністер спільно з молдавською ГО Кутезаторул на території Вінницької області та Республіки Молдова. Фінансується він в рамках Програми територіального співробітництва Молдова-Україна коштом ЄС. Що відомо про проект . Одним із завдань проекту є створення Центру інноваційного сільського господарства на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України. Новостворена фундація дозволить проводити сертифікацію продукції згідно з усіма нормативами і вимогами ЄС. Також діяльність центру буде спрямована на проведення ключових сільськогосподарських досліджень. Приєднатися до кластеру зможуть не тільки виробники. Запрошують до співпраці і підприємства переробної, транспортно-логістичної галузі, виробники фасувальної продукції та інші. Проект націлений підвищити конкурентоспроможність сільськогосподарського сектору за рахунок розширення контактів партнерів по обидва боки кордону і впровадження інноваційних рішень в аграрній сфері. Нагадаємо, що інвестиції в аграрний сектор перевищили 40 млрд грн. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 72% загального обсягу.  У цілому частка капітальних інвестицій у сільське господарство склала 14,6% від загального обсягу.
Реклама 👇 Замовити

Проект реалізують ГО «Єврорегіон «Дністер» спільно з молдавською ГО «Кутезаторул» на території Вінницької області та Республіки Молдова. Фінансується він в рамках Програми територіального співробітництва Молдова-Україна коштом ЄС.

Що відомо про проект 

Одним із завдань проекту є створення Центру інноваційного сільського господарства на базі Інституту кормів та сільського господарства Поділля Національної академії аграрних наук України. Новостворена фундація дозволить проводити сертифікацію продукції згідно з усіма нормативами і вимогами ЄС. Також діяльність центру буде спрямована на проведення ключових сільськогосподарських досліджень. Приєднатися до кластеру зможуть не тільки виробники. Запрошують до співпраці і підприємства переробної, транспортно-логістичної галузі, виробники фасувальної продукції та інші. Проект націлений підвищити конкурентоспроможність сільськогосподарського сектору за рахунок розширення контактів партнерів по обидва боки кордону і впровадження інноваційних рішень в аграрній сфері.

Нагадаємо, що інвестиції в аграрний сектор перевищилиЄС профінансує міжнародний агрокластер в Україні 1Інвестиції в агросектор в Україні перевищили 40 млрд грн 40 млрд грн. Головним джерелом фінансування капітальних інвестицій залишаються власні кошти підприємств та організацій, за рахунок яких освоєно в межах 72% загального обсягу.  У цілому частка капітальних інвестицій у сільське господарство склала 14,6% від загального обсягу.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: