fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оприлюднено показники інвестування українців у будівництво сонячних електростанцій

Opryljudneno pokaznyky investuvannja ukraїnciv u budivnyctvo sonjačnyh elektrostancij
За даними Держенергоефективності, за останній рік близько 2 тисяч сімей встановили сонячні панелі. Загалом з 2015 року сонячну енергію почали використовувати 3010 домогосподарств  
Za danymy Derženergoefektyvnosti, za ostannij rik blyźko 2 tysjač simej vstanovyly sonjačni paneli. Zagalom z 2015 roku sonjačnu energiju počaly vykorystovuvaty 3010 domogospodarstv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток сонячної енергетики — це ще й зростання інвестицій у профільну галузь. За минулі три роки українці інвестували майже €52 млн у будівництво сонячних електростанцій. Індивідуальна потужність приватних сонячних електроустановок – до 30 кВт, а загальна – 51 МВт. На часі дізнатис подробиці про стан цієї сфери. Які області опинилися у ТОПі. Сьогодні власники  приватних сонячних електроустановок можуть продавати електроенергію за 18,09 євроцента/кВт·год. При цьому зелений тариф прив’язаний до курсу євро. На сонячну енергію переходять родини в усіх регіонах країни, однак топ-5 становлять: Київська, Дніпропетровська, Тернопільська, Івано-Франківська та Херсонська області. Щоб стимулювати населення, у Львівській області домогосподарству повертають 10% суми кредиту на сонячні панелі, а в Житомирській – 20% суми кредиту. Водночас міські влади Хмельницького і Бродів (Львівська область) відшкодовують 10% вартості робіт зі встановлення сонячних електростанцій. Нагадаємо, що Україна стала повноправним членом Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії. епер Україна буде офіційним учасником щорічних засідань Асамблеї IRENA, де законодавці та підприємці понад 150 країн світу визначають курс подальших дій та рішень заради зменшення енергозалежності та розвитку чистої енергетики. Для України приєднання до IRENA означає вихід на міжнародну арену гравців ринку відновлюваної енергетики. Це, безперечно, покращення інвестиційного іміджу держави, широкі можливості залучення найкращих світових практик та технологій, а головне – зелених інвестицій в економіку країни.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток сонячної енергетики — це ще й зростання інвестицій у профільну галузь. За минулі три роки українці інвестували майже €52 млн у будівництво сонячних електростанцій. Індивідуальна потужність приватних сонячних електроустановок – до 30 кВт, а загальна – 51 МВт. На часі дізнатис подробиці про стан цієї сфери.

Які області опинилися у ТОПі

Сьогодні власники  приватних сонячних електроустановок можуть продавати електроенергію за 18,09 євроцента/кВт·год. При цьому «зелений» тариф прив’язаний до курсу євро. На сонячну енергію переходять родини в усіх регіонах країни, однак топ-5 становлять: Київська, Дніпропетровська, Тернопільська, Івано-Франківська та Херсонська області. Щоб стимулювати населення, у Львівській області домогосподарству повертають 10% суми кредиту на сонячні панелі, а в Житомирській – 20% суми кредиту. Водночас міські влади Хмельницького і Бродів (Львівська область) відшкодовують 10% вартості робіт зі встановлення сонячних електростанцій.

Нагадаємо, що Україна сталаОприлюднено показники інвестування українців у будівництво сонячних електростанцій 1Україна стала повноправним членом агентства із «зеленої» енергетики повноправним членом Міжнародного агентства із відновлювальних джерел енергії. епер Україна буде офіційним учасником щорічних засідань Асамблеї IRENA, де законодавці та підприємці понад 150 країн світу визначають курс подальших дій та рішень заради зменшення енергозалежності та розвитку «чистої» енергетики.

Для України приєднання до IRENA означає вихід на міжнародну арену гравців ринку відновлюваної енергетики. Це, безперечно, покращення інвестиційного іміджу держави, широкі можливості залучення найкращих світових практик та технологій, а головне – «зелених» інвестицій в економіку країни.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: