fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києва з’явився власний принт із відомими діячами

U Kyjeva z’javyvsja vlasnyj prynt iz vidomymy dijačamy
Кияни створили принт для свого міста і втілили його у серії світшотів та футболок. Філософія цих речей проста: «Київ – це ти, ти – це Київ»  
Kyjany stvoryly prynt dlja svogo mista i vtilyly jogo u seriї svitšotiv ta futbolok. Filosofija cyh rečej prosta: «Kyїv – ce ty, ty – ce Kyїv»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Світшоти та футболки доступні в чорному та білому кольорах. Їх на 80% виготовлено з бавовни, 20% – поліестер. Розмірна лінійка – від XS до XXL. Тепер у Києва є ще одна родзинка. Що відомо про проект. Створено у рамках проекту і тематичну серію колажів з відомими українцями. Це Іван Франко, який познайомився зі своєю дружиною в столиці України. Це Серж Лифар, який говорив, що немає нічого найдорожчого, ніж Київ. Автори принта закликають всіх поділитись почуттями до свого міста та розказати про те, за що вони люблять його. Нагадаємо, що Київ отримав електронну базу історичних пам’яток. Завдяки новоспеченій базі кожен охочий дізнається про історію пам’ятки, її технічний стан, проведені перевірки та видані дозволи. Вся ця інформація внесена в базу. Інформаційна система дозволить в декілька кліків дізнатися про пам’яткоохоронний статус будівлі, вид та технічний стан пам’ятки, проведення перевірок та отримання дозволів власниками, ознайомитися з історичною довідкою, переглянути галерею історичних і сучасних фотографій та в майбутньому навіть заявити про можливі порушення щодо конкретного об’єкта. Додамо, що вулиці української столиці будуть візуально приємнішими. Відтепер розміщення оголошень, інформаційно-агітаційних плакатів, листівок в тому числі рекламного змісту дозволяється виключно на призначених для цього місцях: інформаційних стендах, дошках.
Реклама 👇 Замовити

Світшоти та футболки доступні в чорному та білому кольорах. Їх на 80% виготовлено з бавовни, 20% – поліестер. Розмірна лінійка – від XS до XXL. Тепер у Києва є ще одна родзинка.

Що відомо про проект

Створено у рамках проекту і тематичну серію колажів з відомими українцями. Це Іван Франко, який познайомився зі своєю дружиною в столиці України. Це Серж Лифар, який говорив, що «немає нічого найдорожчого, ніж Київ». Автори принта закликають всіх поділитись почуттями до свого міста та розказати про те, за що вони люблять його.

Нагадаємо, що Київ отримавУ Києва з’явився власний принт із відомими діячами 1Київ отримав електронну базу історичних пам’яток електронну базу історичних пам’яток. Завдяки новоспеченій базі кожен охочий дізнається про історію пам’ятки, її технічний стан, проведені перевірки та видані дозволи. Вся ця інформація внесена в базу. Інформаційна система дозволить в декілька кліків дізнатися про пам’яткоохоронний статус будівлі, вид та технічний стан пам’ятки, проведення перевірок та отримання дозволів власниками, ознайомитися з історичною довідкою, переглянути галерею історичних і сучасних фотографій та в майбутньому навіть заявити про можливі порушення щодо конкретного об’єкта.

Додамо, що вулиці української столиці будутьУ Києва з’явився власний принт із відомими діячами 2Київ «очистять» від оголошень та реклами візуально приємнішими. Відтепер розміщення оголошень, інформаційно-агітаційних плакатів, листівок в тому числі рекламного змісту дозволяється виключно на призначених для цього місцях: інформаційних стендах, дошках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: