fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна представила безпілотник-«камікадзе» на виставці в ОАЕ

Ukraїna predstavyla bezpilotnyk-«kamikadze» na vystavci v OAE
Україна представила на міжнародній виставці безпілотних пристроїв військовий літальний апарат, що відшукує потрібний об'єкт і атакує його, знищуючи собою ж
Ukraїna predstavyla na mižnarodnij vystavci bezpilotnyh prystroїv vijśkovyj litaľnyj aparat, ščo vidšukuje potribnyj ob'jekt i atakuje jogo, znyščujučy soboju ž
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Безпілотник створений українською компанією СпецТехноЕкспорт і отримав назву RAM UAV. Його представили на міжнародній виставці Umex-2019 в Абу-Дабі. Що відомо про розробку. RAM UAV – це категорія системи зброї, в якій боєприпаси протягом деякого часу грають навколо цільової зони, шукають цілі та атакують, коли ціль знаходиться. Нова система сягає довжини 1,8 м, має крила 2,3 м, максимальна вага зльоту – 8 кг. Пристрій виконує місії автоматично, без втручання людей, адже оснащений спеціальним контролером і оперативною компютерною системою. Він матиме змогу вести відеоспостереження. Апарат зможе перебувати у повітрі близько 40 хв, а максимальна дальність польоту – 30 км. Нагадаємо, що в Україні також створено дрон, який не бачать тепловізори. Безпілотний літальний апарат із назвою Горобець має електричний двигун та корпус. Їх було виготовлено конструкторами з використанням спеціальних матеріалів. Особливість цих матеріалів полягає у тому, що у них практично цілком відсутня здатність до теплового випромінення. Пристрій може підійматися на висоту до 5 км та триматися в повітрі до 3,5 год. Вага цього апарату складає лише 7 кг. Розробниками є українські конструктори. Проектувати крила дрона допомагав інженер Боїнга – їхня форма, кажуть творці Горобця, унікальна. Керується пристрій із ноутбука. Збити його шляхом радіоперехоплення не вийде. Увесь цифровий зв’язок здійснюється через захищений канал. Разом із відео дрон передає і координати місцевості.
26.02.2018,18:15
0
defence-blog
Реклама 👇 Замовити

Безпілотник створений українською компанією «СпецТехноЕкспорт» і отримав назву RAM UAV. Його представили на міжнародній виставці Umex-2019 в Абу-Дабі.

Що відомо про розробку

RAM UAV – це категорія системи зброї, в якій боєприпаси протягом деякого часу грають навколо цільової зони, шукають цілі та атакують, коли ціль знаходиться. Нова система сягає довжини 1,8 м, має крила 2,3 м, максимальна вага зльоту – 8 кг. Пристрій виконує місії автоматично, без втручання людей, адже оснащений спеціальним контролером і оперативною комп’ютерною системою. Він матиме змогу вести відеоспостереження. Апарат зможе перебувати у повітрі близько 40 хв, а максимальна дальність польоту – 30 км.

Нагадаємо, що в Україні також створеноУкраїна представила безпілотник-«камікадзе» на виставці в ОАЕ 1Створено безпілотник, який «не бачать» тепловізори дрон, який «не бачать» тепловізори. Безпілотний літальний апарат із назвою «Горобець» має електричний двигун та корпус. Їх було виготовлено конструкторами з використанням спеціальних матеріалів. Особливість цих матеріалів полягає у тому, що у них практично цілком відсутня здатність до теплового випромінення. Пристрій може підійматися на висоту до 5 км та триматися в повітрі до 3,5 год. Вага цього апарату складає лише 7 кг.

Розробниками є українські конструктори. Проектувати крила дрона допомагав інженер «Боїнга» – їхня форма, кажуть творці «Горобця», унікальна. Керується пристрій із ноутбука. «Збити» його шляхом радіоперехоплення не вийде. Увесь цифровий зв’язок здійснюється через захищений канал. Разом із відео дрон передає і координати місцевості.

Джерело: defence-blog

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: