fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Viber з’явилися нові функції

U Viber z’javylysja novi funkciї
Viber представляє низку нових функцій, які зроблять спілкування користувачів популярного месенджера у понад 190 країнах світу простішим та зручнішим. Покращення стосуються групових чатів,  удосконалені голосові повідомлення, а для користувачів Android автоматично створюються резервні копії чатів  
Viber predstavljaje nyzku novyh funkcij, jaki zrobljať spilkuvannja korystuvačiv populjarnogo mesendžera u ponad 190 kraїnah svitu prostišym ta zručnišym. Pokraščennja stosujuťsja grupovyh čativ,  udoskonaleni golosovi povidomlennja, a dlja korystuvačiv Android avtomatyčno stvorjujuťsja rezervni kopiї čativ  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Популярних в Україні месенджер Viber отримає низку оновлень, які — як запевняє компанія — мають на меті покращити користувацький досвід та спростити спілкування. Нові функції у групових чатах зроблять спілкування у них комфортнішим, а самі чати стануть більш організованими та динамічними. Відтепер там можна буде звернутися до конкретного співрозмовника за спрощеною процедурою згадування. На часі дізнатися й про інші зміни для користувачів цього месенджера. Як це працюватиме. Щоби скористатися новою функцією, треба просто ввести символ @ у стрічці чату. Після цього на екран буде виведено список усіх учасників чату. Потім треба просто обрати того, до кого маєте намір звернутися. Навіть якщо у обраного вами користувача вимкнені сповіщення чату, він все одно отримає сповіщення про згадування його у розмові. Така нова функція у Viber доступна всім користувачам цього месенджера версії 8.3. Завдяки оновленій функції голосових повідомлень користувачі отримають новий плеєр. В компанії зазначають, програвач файлів відрізняється удосконаленою якістю звуку та збільшеною максимальною довжиною запису. Відтепер можна записати голосове повідомлення тривалістю до 60 сек. Нагадаємо, що у месенджерів Viber можна змінювати номер телефону без втрати акаунту. Під час зміни номера на оновлений акаунт переноситься вся інформація про контакти, діалоги, список улюблених акаунтів, придбані набори стікерів конкретного користувача. При цьому друзі у Viber  автоматично отримають повідомлення і пропозицію зберегти нову контактну інформацію.
Реклама 👇 Замовити

Популярних в Україні месенджер Viber отримає низку оновлень, які — як запевняє компанія — мають на меті покращити користувацький досвід та спростити спілкування. Нові функції у групових чатах зроблять спілкування у них комфортнішим, а самі чати стануть більш організованими та динамічними. Відтепер там можна буде звернутися до конкретного співрозмовника за спрощеною процедурою згадування. На часі дізнатися й про інші зміни для користувачів цього месенджера.

Як це працюватиме

Щоби скористатися новою функцією, треба просто ввести символ «@» у стрічці чату. Після цього на екран буде виведено список усіх учасників чату. Потім треба просто обрати того, до кого маєте намір звернутися. Навіть якщо у обраного вами користувача вимкнені сповіщення чату, він все одно отримає сповіщення про згадування його у розмові. Така нова функція у Viber доступна всім користувачам цього месенджера версії 8.3.

Завдяки оновленій функції голосових повідомлень користувачі отримають новий плеєр. В компанії зазначають, програвач файлів відрізняється удосконаленою якістю звуку та збільшеною максимальною довжиною запису. Відтепер можна записати голосове повідомлення тривалістю до 60 сек.

Нагадаємо, що у месенджерів Viber можна змінюватиУ Viber з’явилися нові функції 1У Viber тепер можна змінювати мобільний номер без втрати акаунту номер телефону без втрати акаунту. Під час зміни номера на оновлений акаунт переноситься вся інформація про контакти, діалоги, список улюблених акаунтів, придбані набори стікерів конкретного користувача. При цьому друзі у Viber  автоматично отримають повідомлення і пропозицію зберегти нову контактну інформацію.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: