fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Тернополі запрацювала безготівкова оплата у транспорті

U Ternopoli zapracjuvala bezgotivkova oplata u transporti
22 лютого у Тернополі запустили систему оплати проїзду в міському наземному транспорті за допомогою безконтактних банківських карток та NFC-пристроїв у міськом та приватному громадському транспорті  
22 ljutogo u Ternopoli zapustyly systemu oplaty proїzdu v miśkomu nazemnomu transporti za dopomogoju bezkontaktnyh bankivśkyh kartok ta NFC-prystroїv u miśkom ta pryvatnomu gromadśkomu transporti  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міський голова Тернополя зазначив, що електронний квиток – це крок до європейської системи перевезень пасажирів у громадському транспорті. Як зазначається, оплата банківською карткою в транспорті стає все більш популярною і демонструє високу позитивну динаміку використання. Який транспорт обладнали пристроями. 68 одиниць міського комунального транспорту (65 тролейбусів та 3 автобуси) та перші 15 маршрутних таксі, що обладнані мобільними терміналами, були оновлені. Вони отримали можливість прийому оплати проїзду банківськими картками та мобільними теелфонами на рівні з міським електронним квитком. У 48 тролейбусах додатково встановлені  стаціонарні валідатори з такою ж функціональністю. Нагадаємо, що київські маршрутки обладнають GPS-трекерами та валідаторами для Е-квитка. Вони дають змогу пасажирам оплатити проїзд спеціальною карткою-проїзним чи банківською картою. Водії маршруток у Києві також матимуть формений одяг. У комунальному транспорті Києва повністю запустити електронний квиток планують до 14 липня поточного року.
Реклама 👇 Замовити

Міський голова Тернополя зазначив, що електронний квиток – це крок до європейської системи перевезень пасажирів у громадському транспорті. Як зазначається, оплата банківською карткою в транспорті стає все більш популярною і демонструє високу позитивну динаміку використання.

Який транспорт обладнали пристроями

68 одиниць міського комунального транспорту (65 тролейбусів та 3 автобуси) та перші 15 маршрутних таксі, що обладнані мобільними терміналами, були оновлені. Вони отримали можливість прийому оплати проїзду банківськими картками та мобільними теелфонами на рівні з міським електронним квитком. У 48 тролейбусах додатково встановлені  стаціонарні валідатори з такою ж функціональністю.

Нагадаємо, що київські маршрутки обладнаютьУ Тернополі запрацювала безготівкова оплата у транспорті 1У Києві маршрутки обладнають GPS-трекерами та валідаторами для Е-квитка GPS-трекерами та валідаторами для Е-квитка. Вони дають змогу пасажирам оплатити проїзд спеціальною карткою-проїзним чи банківською картою. Водії маршруток у Києві також матимуть формений одяг. У комунальному транспорті Києва повністю запустити електронний квиток планують до 14 липня поточного року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: