fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Оприлюднено рівень інтенсивності використання «єдиного вікна» на митниці

Opryljudneno riveń intensyvnosti vykorystannja «jedynogo vikna» na mytnyci
Сьогодні близько 80% усіх документів бізнес оформлює через механізм «єдиного вікна» на митниці. Про це сказав Міністр фінансів Олександр Данилюк в інтерв’ю виданню «Український Тиждень»  
Sogodni blyźko 80% usih dokumentiv biznes oformljuje čerez mehanizm «jedynogo vikna» na mytnyci. Pro ce skazav Ministr finansiv Oleksandr Danyljuk v interv’ju vydannju «Ukraїnśkyj Tyždeń»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Запуск цієї системи, за словами Данилюка, є революційним кроком, який змушує всі державні органи, що забезпечують контроль за товарами на митній території України, працювати як єдине ціле. Тобто так, щоб бізнес мав справу тільки з державою в електронному форматі. Як працює єдине вікно на митниці. Із 1 лютого 2018 року єдине вікно стало обов’язковим до використання по всій території країни з певними перехідними положеннями. За словами Данилюка, нині набагато складніше щось сховати при проходженні процедур розмитнення, бо всі документи на розмитнення товарів подаються завчасно. Тому на момент прибуття на митницю вантажі вже зареєстровані в різних службах. Тоді дуже складно зробити так, щоб якась машина проскочила непоміченою або уникла якогось із видів контролю, стверджує Міністр фінансів України. Нагадаємо, що роботу єдиного вікна на митниці було удосконалено. Рішенням Кабміну вводиться диференційований підхід до обов’язкового застосування єдиного вікна з урахуванням особливостей транспортних операцій. Серед нововведень є також упровадження ризик-орієнтованого підходу до обрання об’єктів фітосанітарного контролю дерев’яного пакувального матеріалу і палет. Удосконалення системи обліку та розмитнення прискорить процес взаємодії підприємств і органів державної влади, які здійснюють митний, санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, радіологічний та інші види контролю. Крім того, відбудеться спрощення ведення зовнішньоекономічної діяльності. Всі корупційні ризики, обіцяють у Мінфіні, через автоматизацію процесів будуть зведені до мінімуму.
Реклама 👇 Замовити

Запуск цієї системи, за словами Данилюка, є революційним кроком, який змушує всі державні органи, що забезпечують контроль за товарами на митній території України, працювати як єдине ціле. Тобто так, щоб бізнес мав справу тільки з державою в електронному форматі.

Як працює «єдине вікно» на митниці

Із 1 лютого 2018 року «єдине вікно» стало обов’язковим до використання по всій території країни з певними перехідними положеннями. За словами Данилюка, нині набагато складніше щось сховати при проходженні процедур розмитнення, бо всі документи на розмитнення товарів подаються завчасно. Тому на момент прибуття на митницю вантажі вже зареєстровані в різних службах. Тоді дуже складно зробити так, щоб якась машина проскочила непоміченою або уникла якогось із видів контролю, стверджує Міністр фінансів України.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що роботу «єдиного вікна» на митниці було удосконаленоОприлюднено рівень інтенсивності використання «єдиного вікна» на митниці 1Удосконалено роботу «єдиного вікна» на митниці. Рішенням Кабміну вводиться диференційований підхід до обов’язкового застосування «єдиного вікна» з урахуванням особливостей транспортних операцій. Серед нововведень є також упровадження ризик-орієнтованого підходу до обрання об’єктів фітосанітарного контролю дерев’яного пакувального матеріалу і палет.

Удосконалення системи обліку та розмитнення прискорить процес взаємодії підприємств і органів державної влади, які здійснюють митний, санітарно-епідеміологічний, ветеринарно-санітарний, фітосанітарний, екологічний, радіологічний та інші види контролю. Крім того, відбудеться спрощення ведення зовнішньоекономічної діяльності. Всі корупційні ризики, обіцяють у Мінфіні, через автоматизацію процесів будуть зведені до мінімуму.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: