fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Виші-лідери за рейтингом працевлаштування звільнять від оподаткування — проект

Vyši-lidery za rejtyngom pracevlaštuvannja zviľnjať vid opodatkuvannja — proekt
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман доручив Міністерству освіти і науки розробити законопроект про звільнення від оподаткування ТОП-5 або 10 вищих навчальних закладів, які є лідерами з прцевлаштування. Про це сьогодні сказав Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман на брифінгу журналістам у Сумах, передає УНН
Prem’jer-ministr Ukraїny Volodymyr Grojsman doručyv Ministerstvu osvity i nauky rozrobyty zakonoproekt pro zviľnennja vid opodatkuvannja TOP-5 abo 10 vyščyh navčaľnyh zakladiv, jaki je lideramy z prcevlaštuvannja. Pro ce śogodni skazav Prem’jer-ministr Ukraїny Volodymyr Grojsman na bryfingu žurnalistam u Sumah, peredaje UNN
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Прем’єр-міністр розповів, що надав доручення Міністерству освіти і науки України почати працювати над таким законопроектом, який може бути проголосований українським парламентом як прогресивний закон, який підтримуватиме якість освіти. Відтак, низка університетів в нашій країні можуть отримати пільговий режим оподаткування, говорять в уряді. Що пропонує очільник уряду. Володимир Гройсман наголосив, що пропонуватиме й українському парламентові, й уряду підтримати його ініціативу на законодавчому рівні. Йдеться про те, аби визначити провідні виші країни. Рейтингування слід провести за рівнем якості знань, навчання, а також за показниками щодо працевлаштування випускників після завершення. Ці виші пропонується повністю звільнити від сплати податків. Прем’єр пропонує  залишити тільки один податок – податок на доходи фізичних осіб. Нагадаємо, що українські виші отримали доступ до міжнародного онлайн-архіву для науковців. Бази даних Scopus та Web of Science є сучасним і корисним інструментом у роботі з науковою інформацією як для окремих дослідників, так і для наукових установ. Доступ до сервісів за кошти держбюджету матимуть майже 100 українських вишів та наукових установ МОН. Додамо, що науку в Україні у 2018 році фінансуватимуть на 30% більше, ніж у році попередньому.  Найсуттєвіше зросло фінансування Національної академії наук – понад 38%. На науку в університетах виділили значно менше – 12,3%. У 2017 році у розпорядженні НАН було 2 млрд 719 млн гривень.
Реклама 👇 Замовити

Прем’єр-міністр розповів, що надав доручення Міністерству освіти і науки України почати працювати над таким законопроектом, який може бути проголосований українським парламентом «як прогресивний закон, який підтримуватиме якість освіти». Відтак, низка університетів в нашій країні можуть отримати пільговий режим оподаткування, говорять в уряді.

Що пропонує очільник уряду

Володимир Гройсман наголосив, що пропонуватиме й українському парламентові, й уряду підтримати його ініціативу на законодавчому рівні. Йдеться про те, аби визначити провідні виші країни. Рейтингування слід провести за рівнем якості знань, навчання, а також за показниками щодо працевлаштування випускників після завершення. Ці виші пропонується повністю звільнити від сплати податків. Прем’єр пропонує  залишити тільки один податок – податок на доходи фізичних осіб.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що українські виші отрималиВиші-лідери за рейтингом працевлаштування звільнять від оподаткування — проект 1Українські виші отримали доступ до міжнародного онлайн-архіву для науковців доступ до міжнародного онлайн-архіву для науковців. Бази даних Scopus та Web of Science є сучасним і корисним інструментом у роботі з науковою інформацією як для окремих дослідників, так і для наукових установ. Доступ до сервісів за кошти держбюджету матимуть майже 100 українських вишів та наукових установ МОН.

Додамо, що науку в Україні у 2018 році фінансуватимутьВиші-лідери за рейтингом працевлаштування звільнять від оподаткування — проект 2Науку в Україні у 2018-му профінансують на +30% на 30% більше, ніж у році попередньому.  Найсуттєвіше зросло фінансування Національної академії наук – понад 38%. На науку в університетах виділили значно менше – 12,3%. У 2017 році у розпорядженні НАН було 2 млрд 719 млн гривень.

Джерело: УНН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: