fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Південнокорейська компанія допоможе Україні із технологією Smart Grid

Pivdennokorejśka kompanija dopomože Ukraїni iz tehnologijeju Smart Grid
Представники південнокорейської компанії підтвердили своє бажання взяти участь у впровадженні Smart Grid технологій в Україні, запровадженні пілотних проектів в енергопостачальних компаніях України
Predstavnyky pivdennokorejśkoї kompaniї pidtverdyly svoje bažannja vzjaty učasť u vprovadženni Smart Grid tehnologij v Ukraїni, zaprovadženni pilotnyh proektiv v energopostačaľnyh kompanijah Ukraїny
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Ця зустріч є продовженням низки перемовин щодо співпраці з південнокорейськими енергетичними компаніями. Переговори тривали протягом  2017 року. Це відбувалося в рамках підписаного 21 листопада 2017 року Меморандуму між Міненерговугілля та двома корейськими компаніями щодо співпраці в сфері електроенергетики. Тепер закордонні партнери знайомитимуть українців із новою технологією. Що передбачає співпраця. Саме розвиток інтелектуальних Smart Grid технологій в електричних мережах, оснащення споживачів інтелектуальним обліком дозволить споживачам реалізовувати своє право. Йдеться про право, передбачене Законом України Про ринок електричної енергії на управління своїм попитом та вплив на власні  рахунки за спожиту електричну енергію. Представники компанії KEPCO планують візити до енергопостачальних компаній України. Мета: обговорення технічних деталей щодо запровадження зазначених пілотних проектів. За результатами візитів проводитимуться додаткові зустрічі представників компанії KEPCO та Міненерговугілля, ДІФКУ та енергопостачальних компаній України для визначення умов подальшої співпраці  в цьому напрямі. Додамо, що KEPCO є компанією, яка найбільше виробляє та є найвпливовішим дистриб’ютором електроенергії в Південній Кореї. Нагадаємо, що $1млн інвестують на будівництво нової сонячної станції на Вінниччині. У селі Росоша Липовецького району на Вінниччині готуються до будівництва сонячної електростанції (СЕС). Вартість будівництва було оцінено у $1 млн. Об’єкт після спорудження усіх потужностей буде займатиме 2,5 га. Автори проекту та інвестори запевняють, що нова екологічно чиста електростанція позитивно вплине на економічну ситуацію в районі.
Реклама 👇 Замовити

Ця зустріч є продовженням низки перемовин щодо співпраці з південнокорейськими енергетичними компаніями. Переговори тривали протягом  2017 року. Це відбувалося в рамках підписаного 21 листопада 2017 року Меморандуму між Міненерговугілля та двома корейськими компаніями щодо співпраці в сфері електроенергетики. Тепер закордонні партнери знайомитимуть українців із новою технологією.

Що передбачає співпраця

Саме розвиток інтелектуальних Smart Grid технологій в електричних мережах, оснащення споживачів інтелектуальним обліком дозволить споживачам реалізовувати своє право. Йдеться про право, передбачене Законом України «Про ринок електричної енергії» на управління своїм попитом та вплив на власні  рахунки за спожиту електричну енергію. Представники компанії KEPCO планують візити до енергопостачальних компаній України. Мета: обговорення технічних деталей щодо запровадження зазначених пілотних проектів.

За результатами візитів проводитимуться додаткові зустрічі представників компанії KEPCO та Міненерговугілля, ДІФКУ та енергопостачальних компаній України для визначення умов подальшої співпраці  в цьому напрямі. Додамо, що KEPCO є компанією, яка найбільше виробляє та є найвпливовішим дистриб’ютором електроенергії в Південній Кореї.

Нагадаємо, що $1млн інвестуютьПівденнокорейська компанія допоможе Україні із технологією Smart Grid 1$1 млн інвестують у нову сонячну електростанцію на Вінниччині на будівництво нової сонячної станції на Вінниччині. У селі Росоша Липовецького району на Вінниччині готуються до будівництва сонячної електростанції (СЕС). Вартість будівництва було оцінено у $1 млн. Об’єкт після спорудження усіх потужностей буде займатиме 2,5 га. Автори проекту та інвестори запевняють, що нова екологічно чиста електростанція позитивно вплине на економічну ситуацію в районі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: