fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Додаток «Друг» допоможе українцям за кордоном

Dodatok «Drug» dopomože ukraїncjam za kordonom
Очільник Міністерства закордонних справ Павло Клімкін презентував сервіс під назвою «Друг». Він допоможе українським мандрівникам уникнути неприємностей під час перебування за кордоном  
Očiľnyk Ministerstva zakordonnyh sprav Pavlo Klimkin prezentuvav servis pid nazvoju «Drug». Vin dopomože ukraїnśkym mandrivnykam unyknuty nepryjemnostej pid čas perebuvannja za kordonom  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Друг – це абревіатура, яка розшифровується як добровільна реєстрація українських громадян. Перш ніж скористатися сервісом, треба заповнити анкету. Як працює додаток. В анкеті слід зазначити такі дані: Інформацію про особу, яка подорожує Маршрут подорожі та період перебування за кордоном Інформацію про близьких осіб, які подорожують Контактну особу в Україні У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, візит до якої ви зареєстрували, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на вказаний номер телефону або листа на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України зможе зв’язатися з вами або з особами, яких ви зазначили у анкеті. На сайті є відомості про кожну країну – загальні (населення, площа, різниця у часі) та більш специфічні (митні правила, адреси і телефони дипломатичних установ, а також культурні і релігійні рекомендації). Окрім цього, є онлайн-карта посольств та консульств з усіма контактами, в тому числі й лінками на соцмережі. Нагадаємо, що для українських студентів запустили мобільний додаток Моє ЗНО. Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку. На ній буде розміщено інформацію про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати тестування.
Реклама 👇 Замовити

«Друг» – це абревіатура, яка розшифровується як «добровільна реєстрація українських громадян». Перш ніж скористатися сервісом, треба заповнити анкету.

Як працює додаток

В анкеті слід зазначити такі дані:

  • Інформацію про особу, яка подорожує
  • Маршрут подорожі та період перебування за кордоном
  • Інформацію про близьких осіб, які подорожують
  • Контактну особу в Україні

У разі виникнення надзвичайної ситуації в країні, візит до якої ви зареєстрували, система надішле актуальну інформацію у формі текстового повідомлення на вказаний номер телефону або листа на електронну адресу. Крім того, посольство чи консульство України зможе зв’язатися з вами або з особами, яких ви зазначили у анкеті.

На сайті є відомості про кожну країну – загальні (населення, площа, різниця у часі) та більш специфічні (митні правила, адреси і телефони дипломатичних установ, а також культурні і релігійні рекомендації). Окрім цього, є онлайн-карта посольств та консульств з усіма контактами, в тому числі й лінками на соцмережі.

Нагадаємо, що для українських студентів запустилиДодаток «Друг» допоможе українцям за кордоном 1Для абітурієнтів запустили мобільний додаток «Моє ЗНО» мобільний додаток «Моє ЗНО». Для кожного зареєстрованого учасника на сайті УЦОЯО буде створено інформаційну сторінку. На ній буде розміщено інформацію про обрані предмети для проходження тестування, а згодом також адреси пунктів проведення ЗНО та результати тестування.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: