fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Данія надає Україні €65 млн на демократію та економіку

Danija nadaje Ukraїni €65 mln na demokratiju ta ekonomiku
Урядом Данії буде виділено €65 млн на програму підтримки України в сфері дотримання прав людини, демократії та сталого економічного розвитку. Про це заявив міністр закордонних справ Данії Андрес Самуельсен, передає РБК-Україна  
Urjadom Daniї bude vydileno €65 mln na programu pidtrymky Ukraїny v sferi dotrymannja prav ljudyny, demokratiї ta stalogo ekonomičnogo rozvytku. Pro ce zajavyv ministr zakordonnyh sprav Daniї Andres Samueľsen, peredaje RBK-Ukraїna  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Данія по-сусідськи готова допомогти Україні з дотриманням прав людини, демократією та формуванням стійкого економічного зростання. Що передбачає програма. Зазначена програма є продовженням тривалого партнерства між Україною і Данією. Тому Україна є однією з усього лише двох пріоритетних країн, які беруть участь у програмі. Додамо, що обсяг отриманої Україною міжнародної технічної допомоги в 2017 році склав $924,32 млн, що на $321 млн менше, ніж у минулому році. Нагадаємо, ця європейська країна інвестує у будівництво сонячної електростанції на Житомирщині. Данська компанія розпочне комплекс робіт у 2018 році. На Житомирщині раді такій інвестиційній активності іноземців, оскільки у регіоні з’являться нові робочі місця, збільшаться податки та спостерігатиметься розвиток. Заступник голови Місії Королівства Данії в Україні Єва Барльозе натомість акцентувала, що це — лише початок співпраці Данії із Україною у царині енергоефективності.
Реклама 👇 Замовити

Данія по-сусідськи готова допомогти Україні з дотриманням прав людини, демократією та формуванням стійкого економічного зростання.

Що передбачає програма

Зазначена програма є продовженням тривалого партнерства між Україною і Данією. Тому Україна є однією з усього лише двох пріоритетних країн, які беруть участь у програмі. Додамо, що обсяг отриманої Україною міжнародної технічної допомоги в 2017 році склав $924,32 млн, що на $321 млн менше, ніж у минулому році.

Нагадаємо, ця європейська країна інвестуєДанія надає Україні €65 млн на демократію та економіку 1Данія інвестує в будівництво сонячної електростанції на Житомирщині у будівництво сонячної електростанції на Житомирщині. Данська компанія розпочне комплекс робіт у 2018 році. На Житомирщині раді такій інвестиційній активності іноземців, оскільки у регіоні з’являться нові робочі місця, збільшаться податки та спостерігатиметься розвиток. Заступник голови Місії Королівства Данії в Україні Єва Барльозе натомість акцентувала, що це — лише початок співпраці Данії із Україною у царині енергоефективності.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: