fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Cтудентам з Києва та Харкова запропонували нові курси з урбаністики

Ctudentam z Kyjeva ta Harkova zaproponuvaly novi kursy z urbanistyky
Програми передбачають підготовку фахівців, здатних досліджувати й організовувати проживання і діяльність людини в містах різних типів, налагоджувати взаємодію різних елементів міського організму
Programy peredbačajuť pidgotovku fahivciv, zdatnyh doslidžuvaty j organizovuvaty prožyvannja i dijaľnisť ljudyny v mistah riznyh typiv, nalagodžuvaty vzajemodiju riznyh elementiv miśkogo organizmu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Студенти зможуть досліджувати інженерно-технічні, соціально-економічні та екологічні проблеми формування життєвого середовища, системи населених місць, їхнього планування й забудови. На часі дізнатися більше подробиць про нові можливості для молодих урбаністів. Детальніше про нові курси. У Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБіА) відкрили факультет урбаністики та просторового планування. До складу факультету увійшли кафедри міського будівництва, міського господарства і політичних наук. Вже восени 2018 року факультет планує прийняти на навчання студентів для здобуття освітнього рівня бакалавра за напрямом Будівництво, а також магістрів за спеціальностями Міське будівництво і господарство та Автомобільні дороги і аеродроми. У свою чергу в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна створили нову освітньо-професійну програму Урбаністичні студії за спеціальністю Культурологія. Крім дисциплін фундаментальної підготовки, студентам пропонуються курси: Місто: історія та теорія Методи студіювання в урбаністиці Антропологія міста Міське адміністрування та планування Муніципальне право Міські музеї та скансени: організація та діяльність Соціологія міста Раси, класи, етноси в містах Глобалізація та її вплив на розвиток міст Соціолінгвістика. Мова міста Гендерні проблеми великих міст Політичні кампанії та робота із виборцями в містах Мови міста: архітектура, мас-медіа, фотографія, реклама, мурали Місто як текст і тексти про місто Приміські поселення Міста і здоров’я людини Нагадаємо, раніше ми повідомляли про запуск Школи архітектури в Харкові.
Реклама 👇 Замовити

Студенти зможуть досліджувати інженерно-технічні, соціально-економічні та екологічні проблеми формування життєвого середовища, системи населених місць, їхнього планування й забудови. На часі дізнатися більше подробиць про нові можливості для молодих урбаністів.

Детальніше про нові курси

У Київському національному університеті будівництва і архітектури (КНУБіА) відкрили факультет урбаністики та просторового планування. До складу факультету увійшли кафедри міського будівництва, міського господарства і політичних наук. Вже восени 2018 року факультет планує прийняти на навчання студентів для здобуття освітнього рівня бакалавра за напрямом «Будівництво», а також магістрів за спеціальностями «Міське будівництво і господарство» та «Автомобільні дороги і аеродроми».

У свою чергу в Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна створили нову освітньо-професійну програму «Урбаністичні студії» за спеціальністю «Культурологія».

Крім дисциплін фундаментальної підготовки, студентам пропонуються курси:

 • «Місто: історія та теорія»
 • «Методи студіювання в урбаністиці»
 • «Антропологія міста»
 • «Міське адміністрування та планування»
 • «Муніципальне право»
 • «Міські музеї та скансени: організація та діяльність»
 • «Соціологія міста»
 • «Раси, класи, етноси в містах»
 • «Глобалізація та її вплив на розвиток міст»
 • «Соціолінгвістика. Мова міста»
 • «Гендерні проблеми великих міст»
 • «Політичні кампанії та робота із виборцями в містах»
 • «Мови міста: архітектура, мас-медіа, фотографія, реклама, мурали»
 • «Місто як текст і тексти про місто»
 • «Приміські поселення»
 • «Міста і здоров’я людини»

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про запускCтудентам з Києва та Харкова запропонували нові курси з урбаністики 1У Харкові школа архітекторів оголосила набір для бажаючих з усієї країни Школи архітектури в Харкові.

Теґи: освіта
Джерело: Хмарочос

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: