fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Зелену крамницю» відкриють на Закарпатті

«Zelenu kramnycju» vidkryjuť na Zakarpatti
В Ужгороді відкриють «зелену крамницю», в якій використовуватиметься лише паперова упаковка. Покупці зможуть приходити з власними багаторазовими мішечками, баночками та еко-торбами, передає Ungvar.info  
V Užgorodi vidkryjuť «zelenu kramnycju», v jakij vykorystovuvatymeťsja lyše paperova upakovka. Pokupci zmožuť pryhodyty z vlasnymy bagatorazovymy mišečkamy, banočkamy ta eko-torbamy, peredaje Ungvar.info  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Продукція, яка продається на вагу завжди дешевша за упаковану. У її вартість не закладають витрати на тару, фасування та рекламу, за які платить споживач. Відтак, продукти на Закарпатті можна буде придбати дешевше.  Що продаватимуть у крамничці. У новому магазині на вагу можна буде придбати найкращі фермерські сири українського виробництва, понад 70 видів спецій, корисні сіль та цукор, горіхи та сухофрукти. Продаватимуть і мед, свіжі олії першого віджиму, крупи, муку цільнозернову різних видів, суперфуди, а також корисні солодощі без цукру, бездріждовий хліб, овочі та фрукти. Частина продукції має сертифікати про органічне походження – вони вирощені повністю без використання хімічних добрив на українській землі нашими землеробами. Покупці зможуть придбати фірмові багаторазові полотняні мішечки просто у крамниці та використовувати їх замість пластикових пакетів.   Ми не виготовлятимемо навіть пластикових карток на знижку, а дешевше продаватимемо продукти клієнтам, які приходитимуть з власними багаторазовими мішечками та еко-торбами, баночками для олій та меду. Таким чином заохочуватимемо людей менше використовувати одноразовий пластик.. Тетяна Жовківська. Власниця зеленої крамниці . Нагадаємо, українці розробили пристрій, який вимірює кількість токсинів у продуктах. Наразі тривають лабораторні експерименти у закритих і стерильних умовах. Смужки-тестери ще занадто дорогі для загального вжитку, адже одна обходиться приблизно у $10. Щоб приладом могли користуватися масово, потрібно здешевити все у рази і вийти за межі лабораторії в звичайний продуктовий магазин.
Реклама 👇 Замовити

Продукція, яка продається на вагу завжди дешевша за упаковану. У її вартість не закладають витрати на тару, фасування та рекламу, за які платить споживач. Відтак, продукти на Закарпатті можна буде придбати дешевше. 

Що продаватимуть у крамничці

У новому магазині на вагу можна буде придбати найкращі фермерські сири українського виробництва, понад 70 видів спецій, корисні сіль та цукор, горіхи та сухофрукти. Продаватимуть і мед, свіжі олії першого віджиму, крупи, муку цільнозернову різних видів, суперфуди, а також корисні солодощі без цукру, бездріждовий хліб, овочі та фрукти. Частина продукції має сертифікати про органічне походження – вони вирощені повністю без використання хімічних добрив на українській землі нашими землеробами. Покупці зможуть придбати фірмові багаторазові полотняні мішечки просто у крамниці та використовувати їх замість пластикових пакетів.

 

Ми не виготовлятимемо навіть пластикових карток на знижку, а дешевше продаватимемо продукти клієнтам, які приходитимуть з власними багаторазовими мішечками та еко-торбами, баночками для олій та меду. Таким чином заохочуватимемо людей менше використовувати одноразовий пластик.

Тетяна Жовківська, Власниця «зеленої крамниці»

Нагадаємо, українці розробили«Зелену крамницю» відкриють на Закарпатті 1Українці розробили пристрій, який вимірює кількість токсинів у продуктах пристрій, який вимірює кількість токсинів у продуктах. Наразі тривають лабораторні експерименти у закритих і стерильних умовах. Смужки-тестери ще занадто дорогі для загального вжитку, адже одна обходиться приблизно у $10. Щоб приладом могли користуватися масово, потрібно здешевити все у рази і вийти за межі лабораторії в звичайний продуктовий магазин.

Теґи: екологія
Джерело: Ungvar.info

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: