fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Зелену крамницю» відкриють на Закарпатті

«Zelenu kramnycju» vidkryjuť na Zakarpatti

В Ужгороді відкриють «зелену крамницю», в якій використовуватиметься лише паперова упаковка. Покупці зможуть приходити з власними багаторазовими мішечками, баночками та еко-торбами, передає Ungvar.info  
V Užgorodi vidkryjuť «zelenu kramnycju», v jakij vykorystovuvatymeťsja lyše paperova upakovka. Pokupci zmožuť pryhodyty z vlasnymy bagatorazovymy mišečkamy, banočkamy ta eko-torbamy, peredaje Ungvar.info  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Продукція, яка продається на вагу завжди дешевша за упаковану. У її вартість не закладають витрати на тару, фасування та рекламу, за які платить споживач. Відтак, продукти на Закарпатті можна буде придбати дешевше.  Що продаватимуть у крамничці. У новому магазині на вагу можна буде придбати найкращі фермерські сири українського виробництва, понад 70 видів спецій, корисні сіль та цукор, горіхи та сухофрукти. Продаватимуть і мед, свіжі олії першого віджиму, крупи, муку цільнозернову різних видів, суперфуди, а також корисні солодощі без цукру, бездріждовий хліб, овочі та фрукти. Частина продукції має сертифікати про органічне походження – вони вирощені повністю без використання хімічних добрив на українській землі нашими землеробами. Покупці зможуть придбати фірмові багаторазові полотняні мішечки просто у крамниці та використовувати їх замість пластикових пакетів.   Ми не виготовлятимемо навіть пластикових карток на знижку, а дешевше продаватимемо продукти клієнтам, які приходитимуть з власними багаторазовими мішечками та еко-торбами, баночками для олій та меду. Таким чином заохочуватимемо людей менше використовувати одноразовий пластик.. Тетяна Жовківська. Власниця зеленої крамниці . Нагадаємо, українці розробили пристрій, який вимірює кількість токсинів у продуктах. Наразі тривають лабораторні експерименти у закритих і стерильних умовах. Смужки-тестери ще занадто дорогі для загального вжитку, адже одна обходиться приблизно у $10. Щоб приладом могли користуватися масово, потрібно здешевити все у рази і вийти за межі лабораторії в звичайний продуктовий магазин.
Реклама 👇 Замовити

Продукція, яка продається на вагу завжди дешевша за упаковану. У її вартість не закладають витрати на тару, фасування та рекламу, за які платить споживач. Відтак, продукти на Закарпатті можна буде придбати дешевше. 

Що продаватимуть у крамничці

У новому магазині на вагу можна буде придбати найкращі фермерські сири українського виробництва, понад 70 видів спецій, корисні сіль та цукор, горіхи та сухофрукти. Продаватимуть і мед, свіжі олії першого віджиму, крупи, муку цільнозернову різних видів, суперфуди, а також корисні солодощі без цукру, бездріждовий хліб, овочі та фрукти. Частина продукції має сертифікати про органічне походження – вони вирощені повністю без використання хімічних добрив на українській землі нашими землеробами. Покупці зможуть придбати фірмові багаторазові полотняні мішечки просто у крамниці та використовувати їх замість пластикових пакетів.

 

Ми не виготовлятимемо навіть пластикових карток на знижку, а дешевше продаватимемо продукти клієнтам, які приходитимуть з власними багаторазовими мішечками та еко-торбами, баночками для олій та меду. Таким чином заохочуватимемо людей менше використовувати одноразовий пластик.

Тетяна Жовківська, Власниця «зеленої крамниці»

Нагадаємо, українці розробили пристрій, який вимірює кількість токсинів у продуктах. Наразі тривають лабораторні експерименти у закритих і стерильних умовах. Смужки-тестери ще занадто дорогі для загального вжитку, адже одна обходиться приблизно у $10. Щоб приладом могли користуватися масово, потрібно здешевити все у рази і вийти за межі лабораторії в звичайний продуктовий магазин.

Теґи: екологія
Джерело: Ungvar.info

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: