fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄС надає Чернівцям понад €1 млн на енергоефективність

JeS nadaje Černivcjam ponad €1 mln na energoefektyvnisť
Проект реалізується у рамках плану дій зі сталого енергетичного розвитку (ПДСЕР) для міського соціально-економічного розвитку за підтримки Європейської Комісії через Угоду мерів, передає chernivtsy.eu  
Proekt realizujeťsja u ramkah planu dij zi stalogo energetyčnogo rozvytku (PDSER) dlja miśkogo sociaľno-ekonomičnogo rozvytku za pidtrymky Jevropejśkoї Komisiї čerez Ugodu meriv, peredaje chernivtsy.eu  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Європейський Союз виділить Чернівцям на розумне, енергоефективне світлодіодне освітлення €1 217 891. Як реалізовуватимуть проект. За 27 місяців у Чернівцях мають намір виготовити та затвердити проектно-кошторисні документи для зовнішнього освітлення та для встановлення сонячних панелей. Також у цей термін мають провести енергоаудит вуличного освітлення та замінити 5300 натрієвих ламп вуличного освітлення на світлодіодні. У планах – прокладення 146 км проводів ліній зовнішнього освітлення та становити 6 установок енергії сонця для освітлення дитячих майданчиків у трьох районах міста. Загальна вартість проекту складає €1 млн 500 тис, з яких внесок Європейського Союзу становить  €1 217 891, а департаменту ЖКГ – до  €324 133. Нагадаємо, Вінниця та Чернівці спільно впроваджують проект із міських відкритих даних. Участь в проекті дасть можливість суттєво покращити доступність інформації мешканцям цих міст та підвищить якість надання послуг городянам, зазначають організатори.
Реклама 👇 Замовити

Європейський Союз виділить Чернівцям на розумне, енергоефективне світлодіодне освітлення €1 217 891.

Як реалізовуватимуть проект

За 27 місяців у Чернівцях мають намір виготовити та затвердити проектно-кошторисні документи для зовнішнього освітлення та для встановлення сонячних панелей. Також у цей термін мають провести енергоаудит вуличного освітлення та замінити 5300 натрієвих ламп вуличного освітлення на світлодіодні. У планах – прокладення 146 км проводів ліній зовнішнього освітлення та становити 6 установок енергії сонця для освітлення дитячих майданчиків у трьох районах міста.

Загальна вартість проекту складає €1 млн 500 тис, з яких внесок Європейського Союзу становить  €1 217 891, а департаменту ЖКГ – до  €324 133.

Нагадаємо, Вінниця та Чернівці спільно впроваджуютьЄС надає Чернівцям понад €1 млн на енергоефективність 1Вінниця та Чернівці впроваджуватимуть пілотний проект із міських відкритих даних проект із міських відкритих даних. Участь в проекті дасть можливість суттєво покращити доступність інформації мешканцям цих міст та підвищить якість надання послуг городянам, зазначають організатори.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: