fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відбудеться презентація першої в Україні карти fintech-ринку

U Kyjevi vidbudeťsja prezentacija peršoї v Ukraїni karty fintech-rynku
22 лютого USAID та UNIT.City анонсують перший в Україні каталог fintech-компаній із оглядом ринку фінансових інновацій в Україні станом на початок 2018 року та картою зростання ринку
22 ljutogo USAID ta UNIT.City anonsujuť peršyj v Ukraїni katalog fintech-kompanij iz ogljadom rynku finansovyh innovacij v Ukraїni stanom na počatok 2018 roku ta kartoju zrostannja rynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Серед учасників конференції будуть міжнародні експерти в сфері fintech. Також на захід запрошено представників українського уряду та Національного банку України, Незалежної асоціації банків України, комерційних банків, небанківських фінансових установ. Будуть присутніми й представники асоціацій фінансового ринку та засобів масової інформації. Про презентацію. Метою створення першого в Україні fintech-каталогу є сприяння зростанню та розвитку індустрії. У каталозі представлено інформацію про учасників екосистеми фінансових стартапів та онлайн-сервісів, котрі працюють на українському ринку. За словами представників UNIT.CIty, подібна ініціатива дозволить залучати інвестиції в українські стартапи, пов1язані із фінансами та технологічними сервісами. Мапа проектів також сприятиме розвитку партнерських відносин між стартапами та традиційними учасниками фінансового сектору. Загалом каталог відображає те, як нові учасники галузі допомагають покращити ефективність фінансових послуг та сприяють фінансовій інклюзивності, кажуть організатори. Кожен учасник та представник компанії з каталогу зможе отримати свій примірник та карту. Долучитися до презентації можуть компанії відповідної галузі, представники банків, фінансових установ та стартапів. Захід відбудеться 22 лютого з 9:30 за адресою вул. Дорогожицька, 1, UNIT.City, простір UNIT.Core. Раніше ми розповідали про плани команди UNIT.City щодо розвитку стартап-екосистеми в українській столиці.
Реклама 👇 Замовити

Серед учасників конференції будуть міжнародні експерти в сфері fintech. Також на захід запрошено представників українського уряду та Національного банку України, Незалежної асоціації банків України, комерційних банків, небанківських фінансових установ. Будуть присутніми й представники асоціацій фінансового ринку та засобів масової інформації.

Про презентацію

Метою створення першого в Україні fintech-каталогу є сприяння зростанню та розвитку індустрії. У каталозі представлено інформацію про учасників екосистеми фінансових стартапів та онлайн-сервісів, котрі працюють на українському ринку. За словами представників UNIT.CIty, подібна ініціатива дозволить залучати інвестиції в українські стартапи, пов1язані із фінансами та технологічними сервісами. Мапа проектів також сприятиме розвитку партнерських відносин між стартапами та традиційними учасниками фінансового сектору. Загалом каталог відображає те, як нові учасники галузі допомагають покращити ефективність фінансових послуг та сприяють фінансовій інклюзивності, кажуть організатори. Кожен учасник та представник компанії з каталогу зможе отримати свій примірник та карту.

Долучитися до презентації можуть компанії відповідної галузі, представники банків, фінансових установ та стартапів. Захід відбудеться 22 лютого з 9:30 за адресою вул. Дорогожицька, 1, UNIT.City, простір UNIT.Core.

Раніше ми розповідали про плани командиУ Києві відбудеться презентація першої в Україні карти fintech-ринку 1Як оновлена команда розвиватиме UNIT.City UNIT.City щодо розвитку стартап-екосистеми в українській столиці.

Джерело: UNIT.City

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: