fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Для українських школярів відкрили державний бізнес-інкубатор

Dlja ukraїnśkyh školjariv vidkryly deržavnyj biznes-inkubator
Для школярів-винахідників на базі НЦ «Мала академія наук» (МАН) відкрили перший державний бізнес-інкубатор UF Incubator. Він зацікавить тих, хто має унікальну бізнес-ідею чи стартап, але не знає, як реалізувати задумане  
Dlja školjariv-vynahidnykiv na bazi NC «Mala akademija nauk» (MAN) vidkryly peršyj deržavnyj biznes-inkubator UF Incubator. Vin zacikavyť tyh, hto maje unikaľnu biznes-ideju čy startap, ale ne znaje, jak realizuvaty zadumane  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Платформа працюватиме безкоштовно, але молоді винахідники мають попередньо пройти конкурсний відбір, аби потрапити на бізнес-інкубатор. Як працюватиме програма. Програма триватиме від 3 до 10 тижнів, залежно від складності проекту. За цей час учні мають опанувати навички бізнес-планування та ведення переговорів з потенційним інвестором, навчитись презентувати власний винахід, а також засвоїти курс бізнес-англійської. Основне завдання UF Incubator – допомогти школярам-винахідникам реалізувати свої розробки і стартапи, розпочати власний бізнес. По-перше, це буде інтенсивна навчальна програма, по-друге – на базі інкубатора діятиме лабораторія прототипування. Також засновники планують організовувати зустрічі з партнерами і потенційними інвесторами, надавати юридичні консультації тощо. Які напрями працюють. У лабораторії винахідники зможуть створювати макети і прототипи своїх проектів. Для цього учням надаватимуть необхідне обладнання: 3D-принтери, фрезерні, лазерні та плазморізальні верстати, паяльні станції тощо. Серед наукових напрямів бізнес-інкубатора: машинобудування, електроніка і приладобудування, матеріалознавство та перспективні технології, екологія та напрямки ресурсозбереження, технічна творчість та винахідництво, робототехніка та конструювання робототехнічних систем. Наразі інкубатор відвідують 30 школярів, яких вже навчили створювати рекламні слогани та формувати бізнес-план. Наступні етапи передбачають формування продуктів та команд. Нагадаємо, що українську молодь запрошують змагатися на технологічному конкурсі Imagine Cup 2018. Переможці регіональних етапів отримають можливість відправитися до США на фінал Imagine Cup 2018 і позмагатися за головний приз. Йдеться про $100 000 на подальший розвиток проекту.
19.02.2018,18:30
0
Pixabay
Реклама 👇 Замовити

Платформа працюватиме безкоштовно, але молоді винахідники мають попередньо пройти конкурсний відбір, аби потрапити на бізнес-інкубатор.

Як працюватиме програма

Програма триватиме від 3 до 10 тижнів, залежно від складності проекту. За цей час учні мають опанувати навички бізнес-планування та ведення переговорів з потенційним інвестором, навчитись презентувати власний винахід, а також засвоїти курс бізнес-англійської. Основне завдання UF Incubator – допомогти школярам-винахідникам реалізувати свої розробки і стартапи, розпочати власний бізнес. По-перше, це буде інтенсивна навчальна програма, по-друге – на базі інкубатора діятиме лабораторія прототипування. Також засновники планують організовувати зустрічі з партнерами і потенційними інвесторами, надавати юридичні консультації тощо.

Які напрями працюють

У лабораторії винахідники зможуть створювати макети і прототипи своїх проектів. Для цього учням надаватимуть необхідне обладнання: 3D-принтери, фрезерні, лазерні та плазморізальні верстати, паяльні станції тощо. Серед наукових напрямів бізнес-інкубатора:

  • машинобудування,
  • електроніка і приладобудування,
  • матеріалознавство та перспективні технології,
  • екологія та напрямки ресурсозбереження,
  • технічна творчість та винахідництво,
  • робототехніка та конструювання робототехнічних систем.

Наразі інкубатор відвідують 30 школярів, яких вже навчили створювати рекламні слогани та формувати бізнес-план. Наступні етапи передбачають формування продуктів та команд.

Нагадаємо, що українську молодь запрошують змагатисяДля українських школярів відкрили державний бізнес-інкубатор 1Microsoft проведе конкурс для молоді у Києві на технологічному конкурсі Imagine Cup 2018. Переможці регіональних етапів отримають можливість відправитися до США на фінал Imagine Cup 2018 і позмагатися за головний приз. Йдеться про $100 000 на подальший розвиток проекту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: