fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Бессарабський ринок розпочав продаж торгових місць онлайн

Bessarabśkyj rynok rozpočav prodaž torgovyh misć onlajn
Бессарабський ринок у Києві став першим ринком в Україні, який почав продаж торгових місць через систему продажу активів ProZorro.Продажі. Йдеться про вільні місця в фруктовому, овочевому і м'ясному відділах столичного ринку
Bessarabśkyj rynok u Kyjevi stav peršym rynkom v Ukraїni, jakyj počav prodaž torgovyh misć čerez systemu prodažu aktyviv ProZorro.Prodaži. Jdeťsja pro viľni miscja v fruktovomu, ovočevomu i m'jasnomu viddilah stolyčnogo rynku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Бессарабський ринок у Києві став першим ринком в Україні, який почав продаж торгових місць онлайн. Про це повідомив заступник директора департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації Денис Пікалов, передають Українські Новини. Як це працюватиме. Переможець торгів, які будуть проводитися за допомогою Prozorro.sale, а також за участю електронного майданчика Е-Тендер, отримає можливість укладення договору оренди строком у 3 міс. Стартова вартість місячної оренди торгового місця складе 4,7 тис грн в овочевому або фруктовому відділах. За торгівлю у м’ясному відділі треба буде сплатити внесок у 4,8 тис грн. Нагадаємо, у листопаді 2017 року повідомлялося, що система публічних електронних закупівель ProZorro допомогла заощадити близько 7 млрд грн. Відзначимо, що за допомогою електронної системи закупівель ProZorro у 2016 році держава вже заощадила 8 млрд грн. Протягом року у ProZorro було проведено близько 350 тис. тендерів. Нагадаємо, що система Prozorro озброюється ризик-індикаторами для закупівель, які проводяться у державі. Новий закон зобов’язує замовників реагувати на рекомендації і зауваження Державній аудиторській службі в обов’язковому порядку (ДАСУ). Технічно це завдання буде втілене завдяки інтеграції ProZorro з системою ризик-індикаторів, які автоматично шукатимуть підозрілі тендери, виділятимуть їх і відразу відправлятимуть на перевірку ДАСУ. Окрім сигналів від системи ризик-індикаторів, приводом для перевірки закупівлі стануть звернення громадських активістів чи журналістів.  
Реклама 👇 Замовити

Бессарабський ринок у Києві став першим ринком в Україні, який почав продаж торгових місць онлайн. Про це повідомив заступник директора департаменту промисловості та розвитку підприємництва Київської міської державної адміністрації Денис Пікалов, передають «Українські Новини».

Як це працюватиме

Переможець торгів, які будуть проводитися за допомогою Prozorro.sale, а також за участю електронного майданчика Е-Тендер, отримає можливість укладення договору оренди строком у 3 міс. Стартова вартість місячної оренди торгового місця складе 4,7 тис грн в овочевому або фруктовому відділах. За торгівлю у м’ясному відділі треба буде сплатити внесок у 4,8 тис грн. Нагадаємо, у листопаді 2017 року повідомлялося, що система публічних електронних закупівель ProZorro допомогла заощадити близько 7 млрд грн. Відзначимо, що за допомогою електронної системи закупівель ProZorro у 2016 році держава вже заощадила 8 млрд грн. Протягом року у ProZorro було проведено близько 350 тис. тендерів.

Нагадаємо, що система Prozorro «озброюєтьсяБессарабський ринок розпочав продаж торгових місць онлайн 1Платформа ProZorro матиме ризик-індикатори закупівель» ризик-індикаторами для закупівель, які проводяться у державі. Новий закон зобов’язує замовників реагувати на рекомендації і зауваження Державній аудиторській службі в обов’язковому порядку (ДАСУ). Технічно це завдання буде втілене завдяки інтеграції ProZorro з системою ризик-індикаторів, які автоматично шукатимуть підозрілі тендери, виділятимуть їх і відразу відправлятимуть на перевірку ДАСУ. Окрім сигналів від системи ризик-індикаторів, приводом для перевірки закупівлі стануть звернення громадських активістів чи журналістів.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: