fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні розпочали розробку електронних підручників

V Ukraїni rozpočaly rozrobku elektronnyh pidručnykiv
Проект положення про електронні підручники для публічного обговорення підготували спільно Інститут модернізації змісту освіти і Офіс ефективного регулювання
Proekt položennja pro elektronni pidručnyky dlja publičnogo obgovorennja pidgotuvaly spiľno Instytut modernizaciї zmistu osvity i Ofis efektyvnogo reguljuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні триває розробка процедур експертизи і відбору електронних підручників, а також механізмів державного фінансування. Робота ведеться у межах Концепції Національної освітньої електронної платформи. Першу версію Концепції було ухвалено 15 грудня 2017 року на засіданні робочої групи за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич. Яке майбутнє в е-підручників. Проект положення про електронні підручники для публічного обговорення підготували спільно Інститут модернізації змісту освіти і Офіс ефективного регулювання. До обговорення запрошували і виробників освітнього контенту, представників учительської, батьківської та наукової спільнот. Керівник Інституту модернізації змісту освіти Олег Спірін зазначає, що електронні підручники – це нова технологія в освіті. Вона дозволить суттєво збагатити педагогічний процес. Додамо, що  Інститут модернізації змісту освіти є державною науковою установою Міністерства освіти і науки України. Здійснює наукове і навчально-методичне забезпечення модернізації змісту освіти, процесу виховання, розвитку та соціалізації особистості. Здійснює це шляхом проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень та впровадження їхніх результатів. Нагадаємо, що українська молодь отримає стипендії від Словаччини. Виділені стипендії в межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки. Термін прийому заявок – 23 березня 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

В Україні триває розробка процедур експертизи і відбору електронних підручників, а також механізмів державного фінансування. Робота ведеться у межах Концепції Національної освітньої електронної платформи. Першу версію Концепції було ухвалено 15 грудня 2017 року на засіданні робочої групи за участі Міністра освіти і науки Лілії Гриневич.

Яке майбутнє в е-підручників

Проект положення про електронні підручники для публічного обговорення підготували спільно Інститут модернізації змісту освіти і Офіс ефективного регулювання. До обговорення запрошували і виробників освітнього контенту, представників учительської, батьківської та наукової спільнот. Керівник Інституту модернізації змісту освіти Олег Спірін зазначає, що електронні підручники – це нова технологія в освіті. Вона дозволить суттєво збагатити педагогічний процес.

Додамо, що  Інститут модернізації змісту освіти є державною науковою установою Міністерства освіти і науки України. Здійснює наукове і навчально-методичне забезпечення модернізації змісту освіти, процесу виховання, розвитку та соціалізації особистості. Здійснює це шляхом проведення фундаментальних і прикладних наукових досліджень та впровадження їхніх результатів.

Нагадаємо, що українська молодь отримаєВ Україні розпочали розробку електронних підручників 1Українська молодь отримає стипендії від Словаччини стипендії від Словаччини. Виділені стипендії в межах Програми співробітництва між Міністерством освіти і науки України та Міністерством освіти Словацької Республіки. Термін прийому заявок – 23 березня 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: