fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На «Експо-2020» в Дубаї Україна презентує національний стенд

Na «Ekspo-2020» v Dubaї Ukraїna prezentuje nacionaľnyj stend
Кабінет Міністрів України ухвалив ініційоване Мінекономрозвитку рішення для підготовки участі України у Всесвітній виставці «ЕКСПО-2020». Захід відбуватиметься в Дубаї (ОАЕ) з 20 жовтня 2020 року до 10 квітня 2021-го  
Kabinet Ministriv Ukraїny uhvalyv inicijovane Minekonomrozvytku rišennja dlja pidgotovky učasti Ukraїny u Vsesvitnij vystavci «EKSPO-2020». Zahid vidbuvatymeťsja v Dubaї (OAE) z 20 žovtnja 2020 roku do 10 kvitnja 2021-go  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відповідно до ухваленого розпорядження буде створено координаційний комітет з підготовки до Експо-2020. Його Головою призначено Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва. Що українці покажуть в ОАЕ. В ОАЕ планують показати найбільш цікаві українські проекти. Серед них, зокрема, інноваційні рішення у аграрній сфері, промисловості, енергетиці та енергоефективності. Будуть представлені й інфраструктурні проекти, машинобудування, авіакосмічна сфера. Координаційний комітет проведе серйозну підготовку до виставки, щоб якнайкраще презентувати експортний потенціал та привабливі інвестиційні можливості України. Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин між країнами. Це потрібно для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього. Додамо, що  у грудні минулого року було внесено зміни до системи надання державної підтримки національних експозицій на міжнародних виставках і ярмарках в сфері розвитку українського експорту. Уряд затвердив порядок співфінансування закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходів у сфері просування експорту. Згідно з цим порядком, до 30 березня кожного року Уряд затверджує перелік заходів, які будуть фінансуватися коштом державного бюджету. Нагадаємо, що Україна також стане учасницею інвестиійного форуму в ОАЕ, який триватиме 9-11 квітня 2018 року у Всесвітньому торговому центрі м. Дубай. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів, важливих для його соціально-економічного розвитку.
16.02.2018,18:45
0
Pixabay
Реклама 👇 Замовити

Відповідно до ухваленого розпорядження буде створено координаційний комітет з підготовки до «Експо-2020». Його Головою призначено Першого віце-прем’єр-міністра – Міністра економічного розвитку і торгівлі України Степана Кубіва.

Що українці покажуть в ОАЕ

В ОАЕ планують показати найбільш цікаві українські проекти. Серед них, зокрема, інноваційні рішення у аграрній сфері, промисловості, енергетиці та енергоефективності. Будуть представлені й інфраструктурні проекти, машинобудування, авіакосмічна сфера. Координаційний комітет проведе серйозну підготовку до виставки, щоб якнайкраще презентувати експортний потенціал та привабливі інвестиційні можливості України. Виставка буде присвячена пошуку шляхів взаємозв’язку, співпраці та формуванню нових партнерських відносин між країнами. Це потрібно для розвитку інновацій і нових ідей для створення кращого майбутнього.

Додамо, що  у грудні минулого року було внесено зміни до системи надання державної підтримки національних експозицій на міжнародних виставках і ярмарках в сфері розвитку українського експорту. Уряд затвердив порядок співфінансування закордонних міжнародних виставкових та ярмаркових заходів у сфері просування експорту. Згідно з цим порядком, до 30 березня кожного року Уряд затверджує перелік заходів, які будуть фінансуватися коштом державного бюджету.

Нагадаємо, що Україна також станеНа «Експо-2020» в Дубаї Україна презентує національний стенд 1Україна стане учасницею інвестиційного форуму в ОАЕ учасницею інвестиійного форуму в ОАЕ, який триватиме 9-11 квітня 2018 року у Всесвітньому торговому центрі м. Дубай. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів, важливих для його соціально-економічного розвитку.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: