fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інвестиційне держбюро США відновлює роботу з Україною

Investycijne deržbjuro SŠA vidnovljuje robotu z Ukraїnoju
Сполучені Штати активніше вкладатимуть гроші до України. Відтепер їх береться гарантувати корпорація приватних закордонних інвестицій. Про це інформує Телевізійна служба новин  
Spolučeni Štaty aktyvniše vkladatymuť groši do Ukraїny. Vidteper їh bereťsja garantuvaty korporacija pryvatnyh zakordonnyh investycij. Pro ce informuje Televizijna služba novyn  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Американське державне бюро, яке припинило співпрацювати з Києвом за часів попереднього президента, відновлює роботу в Україні. Воно гарантує будівництво сховища відпрацьованого палива в Україні на $250 млн. До чого готові американці в Україні. Голова корпорації приватних закордонних інвестицій США Рей Вошбе заявив, що на час запровадження в Україні реформ їх приваблюють умови інвестування. Він зазначив, що це сигнал закордонним компаніям, що Україна надійна для інвестування держава. Нагадаємо, що США надали Україні 2500 тепловізорів. Обладнання надане українській стороні безоплатно, відповідно до Програми сприяння безпеці в Україні, яка здійснюється за підтримки американського уряду. Прилади нічного бачення передані на озброєння Збройних сил України, яке в подальшому здійснить розподіл цього обладнання у бойові частини. Нагадаємо, що Америка надасть $200 млн на безпеку та оборону. У проекті бюджету Штатів на 2019 рік Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть допомогу з безпеки також і за програмою Державного департаменту Міжнародне військове фінансування. Кошти запропоновано спрямувати на надання нашій країні військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення. Не забудуть і  про логістичне забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України.
Реклама 👇 Замовити

Американське державне бюро, яке припинило співпрацювати з Києвом за часів попереднього президента, відновлює роботу в Україні. Воно гарантує будівництво сховища відпрацьованого палива в Україні на $250 млн.

До чого готові американці в Україні

Голова корпорації приватних закордонних інвестицій США Рей Вошбе заявив, що на час запровадження в Україні реформ їх приваблюють умови інвестування. Він зазначив, що це сигнал закордонним компаніям, що Україна надійна для інвестування держава.

Нагадаємо, що США надалиІнвестиційне держбюро США відновлює роботу з Україною 1США надали Україні 2500 тепловізорів на $5,8 млн Україні 2500 тепловізорів. Обладнання надане українській стороні безоплатно, відповідно до Програми сприяння безпеці в Україні, яка здійснюється за підтримки американського уряду. Прилади нічного бачення передані на озброєння Збройних сил України, яке в подальшому здійснить розподіл цього обладнання у бойові частини.

Нагадаємо, що Америка надасть Інвестиційне держбюро США відновлює роботу з Україною 2США нададуть Україні $200 млн на безпеку та оборону$200 млн на безпеку та оборону. У проекті бюджету Штатів на 2019 рік Україну включено до невеликого переліку країн, які отримуватимуть допомогу з безпеки також і за програмою Державного департаменту «Міжнародне військове фінансування». Кошти запропоновано спрямувати на надання нашій країні військової техніки і спорядження, іншого обладнання та послуг військового призначення. Не забудуть і  про логістичне забезпечення, розвідувальну підтримку Збройних сил і сил безпеки України.

Джерело: ТСН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: