fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Електронні візи «заманюватимуть» туристів з Індії та Китаю до Києва

Elektronni vizy «zamanjuvatymuť» turystiv z Indiї ta Kytaju do Kyjeva
Столиця України у 2018 році сконцентрує зусилля на залученні туристів з Індії та Китаю за допомогою електронних віз та stopover days. Про це повідомив начальник Управління туризму та промоцій КМДА Антон Тараненко на своїй сторінці в Facebook  
Stolycja Ukraїny u 2018 roci skoncentruje zusyllja na zalučenni turystiv z Indiї ta Kytaju za dopomogoju elektronnyh viz ta stopover days. Pro ce povidomyv načaľnyk Upravlinnja turyzmu ta promocij KMDA Anton Taranenko na svoїj storinci v Facebook  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами пана Тараненка, завдання на 2018 рік – додати такі країни, як Індія та Китайська Народна Республіка, до списку тих, що можуть оформити електроні візи. Як залучатимуть туристів . Планується зробити stopover days в Києві. Вони передбачають можливість відвідання української столиці без візи на строк у 3-5 діб. Із 2018 року почали працювати візові центри VFS.GLOBAL. Вони розташовані у Делі та Пекіні. В них можна отримати українську візу за звичайною ціною – $65. Адреси центрів можна знайти на сайтах відповідних посольств країн. За 2017 рік потік туристів з Індії та Китаю виріс на 40%. Нагадаємо, що у Китаї завершують будівництво найдовшого мосту в світі. Довжина мосту складає 55 км. Передбачає будівництво і підводний тунель, довжиною майже 7 км. Для руху транспорту передбачені три смуги у кожному напрямку. Розвивається транспортне сполучення між україною та Сходом. Зокрема, прямі рейси із Києва до Делі, столиці Індії, стартують у травні 2018 року. Перший рейс запланований на 1 травня 2018 року. Рейси в Делі будуть виконувати тричі на тиждень (у травні), а з червня їхня кількість збільшиться до 4 разів на тиждень. Вильоти з Києва заплановані о 20:55, прибуття в Делі о 06:20. Зворотній рейс буде відправлятися об 10:00, прибуття до Києва о 15:20 за місцевим часом.
Реклама 👇 Замовити

За словами пана Тараненка, завдання на 2018 рік – додати такі країни, як Індія та Китайська Народна Республіка, до списку тих, що можуть оформити електроні візи.

Як залучатимуть туристів 

Планується зробити stopover days в Києві. Вони передбачають можливість відвідання української столиці без візи на строк у 3-5 діб. Із 2018 року почали працювати візові центри VFS.GLOBAL. Вони розташовані у Делі та Пекіні. В них можна отримати українську візу за звичайною ціною – $65. Адреси центрів можна знайти на сайтах відповідних посольств країн. За 2017 рік потік туристів з Індії та Китаю виріс на 40%.

Нагадаємо, що у Китаї завершуютьЕлектронні візи «заманюватимуть» туристів з Індії та Китаю до Києва 1Китайці завершують будівництво найдовшого мосту в світі будівництво найдовшого мосту в світі. Довжина мосту складає 55 км. Передбачає будівництво і підводний тунель, довжиною майже 7 км. Для руху транспорту передбачені три смуги у кожному напрямку.

Розвивається транспортне сполучення між україною та Сходом. Зокрема, прямі рейси із Києва до Делі, столиці Індії, стартуютьЕлектронні візи «заманюватимуть» туристів з Індії та Китаю до Києва 2Прямі рейси з Києва до Індії стартують у травні у травні 2018 року. Перший рейс запланований на 1 травня 2018 року. Рейси в Делі будуть виконувати тричі на тиждень (у травні), а з червня їхня кількість збільшиться до 4 разів на тиждень. Вильоти з Києва заплановані о 20:55, прибуття в Делі о 06:20. Зворотній рейс буде відправлятися об 10:00, прибуття до Києва о 15:20 за місцевим часом.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: