fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український студент придумав смарт-шолом для велосипедистів

Ukraїnśkyj student prydumav smart-šolom dlja velosypedystiv
Другокурсник бакалаврської програми з комп’ютерних наук Факультету прикладних наук УКУ Маркіян Зубрицький розробив інноваційний прилад. Із інноваційним аксесуаром до шолому їздити стає безпечніше
Drugokursnyk bakalavrśkoї programy z komp’juternyh nauk Fakuľtetu prykladnyh nauk UKU Markijan Zubryćkyj rozrobyv innovacijnyj prylad. Iz innovacijnym aksesuarom do šolomu їzdyty staje bezpečniše
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Зараз студент вдосконалює розробку. Аналогічними пристроями для безпечного пересування за кермом велосипеда можна керувати через пульт, що кріпиться на кермі. Вони мають вмонтовані світлоіндикатори, які показують повороти і стоп-сигнали. У чому новизна розробки. Відмінність і новизна додатку українського студента у тому, що для увімкнення поворотів достатньо нахилити голову до плеча. Сам аксесуар можна з легкістю прикріпити на будь-який шолом. Пристрій має невеличкі екрани. На них, при повороті голови, світяться червоні стрілки, які вказують, куди повертатиме велосипедист і коли він гальмує. Пристрій має Bluetooth-модуль, який дозволяє підключитися до смартфону. Той, у свою чергу, зчитує покази і відображає їх на екрані в реальному часі: поворот, стопсигнал, швидкість руху, температура. Зараз Маркіян розробляє каркас для приладу, щоб пристрій мав естетичніший вигляд. Бо зараз це просто набір окремих елементів: Bluetooth-модуль, акселерометр, основний мікроконтролер. У каркас потрібно сховати усю конструкцію, яка наразі знаходиться поверх шолому. Нагадаємо, що українська розробка екзоскелету була серед лідерів на всеукраїнському конкурсі стартапів. Молодий український інженер Антон Головаченко розробив модулі, що одягаються на ушкоджені кінцівки. Вони допомагають тренувати м’язи у разі переломів чи паралічу рук або ніг. Штучні руки і ноги з серводвигунами, датчиками і програмним забезпеченням можуть підіймати та опускати біологічні кінцівки стільки разів і в такому режимі, як їх запрограмували.
Реклама 👇 Замовити

Зараз студент вдосконалює розробку. Аналогічними пристроями для безпечного пересування за кермом велосипеда можна керувати через пульт, що кріпиться на кермі. Вони мають вмонтовані світлоіндикатори, які показують повороти і стоп-сигнали.

У чому новизна розробки

Відмінність і новизна додатку українського студента у тому, що для увімкнення поворотів достатньо нахилити голову до плеча. Сам аксесуар можна з легкістю прикріпити на будь-який шолом. Пристрій має невеличкі екрани. На них, при повороті голови, світяться червоні стрілки, які вказують, куди повертатиме велосипедист і коли він гальмує. Пристрій має Bluetooth-модуль, який дозволяє підключитися до смартфону. Той, у свою чергу, зчитує покази і відображає їх на екрані в реальному часі: поворот, стопсигнал, швидкість руху, температура.

«Безпечний» шолом придумав український студент

Зараз Маркіян розробляє каркас для приладу, щоб пристрій мав естетичніший вигляд. Бо зараз це просто набір окремих елементів: Bluetooth-модуль, акселерометр, основний мікроконтролер. У каркас потрібно сховати усю конструкцію, яка наразі знаходиться поверх шолому.

УКУ

Нагадаємо, що українська розробка екзоскелету була серед лідерівУкраїнський студент придумав смарт-шолом для велосипедистів 1Українська розробка екзоскелету лідирує на всесвітньому конкурсі стартапів на всеукраїнському конкурсі стартапів. Молодий український інженер Антон Головаченко розробив модулі, що одягаються на ушкоджені кінцівки. Вони допомагають тренувати м’язи у разі переломів чи паралічу рук або ніг. Штучні руки і ноги з серводвигунами, датчиками і програмним забезпеченням можуть підіймати та опускати біологічні кінцівки стільки разів і в такому режимі, як їх запрограмували.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: