fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Microsoft допоможе стартапам і дає для цього $500 млн

Microsoft dopomože startapam i daje dlja ćogo $500 mln
Програма Microsoft for Startups забезпечує доступ до технологій, виходів на ринок і переваг спільноти, які допомагають стартапам збільшувати клієнтську та прибуткову базу. Протягом наступних двох років компанія надасть $500 млн, аби пропонувати стартапам спільні продажі, а також доступ до технологій і нові простори для спільнот, які сприяють співпраці в місцевих і глобальних екосистемах
Programa Microsoft for Startups zabezpečuje dostup do tehnologij, vyhodiv na rynok i perevag spiľnoty, jaki dopomagajuť startapam zbiľšuvaty klijentśku ta prybutkovu bazu. Protjagom nastupnyh dvoh rokiv kompanija nadasť $500 mln, aby proponuvaty startapam spiľni prodaži, a takož dostup do tehnologij i novi prostory dlja spiľnot, jaki spryjajuť spivpraci v miscevyh i globaľnyh ekosystemah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Стартапи — це беззаперечний інноваційний рушій. Саме тому Microsoft співпрацює з засновниками та інвесторами, щоб допомогти в просуванні їхнього зростання. Як програма від Microsoft допоможе стартапам. Корпорація має намір сприяти проектам-початківцям у зростанні з безпрецедентним доступом до клієнтів. Новостворена програма використовує унікальний підхід для знайомства кваліфікованих стартапів із новими клієнтами і партнерами по каналах. У Microsoft налічується понад 40 тис торгових представників і сотні тисяч партнерів, метою яких є впровадження хмарних рішень корпорації в компанії всіх розмірів і галузей по всьому світу. Програма надає ресурси для підготовки маркетологів і сейлзів з метою ефективного продажу хмарних рішень компанії корпоративним організаціям. Стартапи надихають нас, розширюючи рамки можливого і створюючи продукти, які покращують наше особисте і професійне життя. Microsoft рада співпрацювати зі стартапами, щоб дати можливість кожній людині та організації на планеті.. . . Програма надає підтримку проектам на суму до $120 тис у вигляді безкоштовного доступу до Azure, технічної підтримки і засобів розробки корпоративного рівня. Також корпорація зі свого боку забезпечує підтримку мов на вибір команди: Node.js, Java або .NET. Крім того, кваліфіковані стартапи також отримують доступ до застосунків для бізнесу та продуктивності, включаючи Office 365 і Microsoft Dynamics 365. Раніше корпорація представила додаток, який перетворює ескізи у робочий код. Застосунок допоможе скоротити терміни розробки від ескіза до етапу вже готового продукту. Про це йдеться у блозі компанії.
Реклама 👇 Замовити

Стартапи — це беззаперечний інноваційний рушій. Саме тому Microsoft співпрацює з засновниками та інвесторами, щоб допомогти в просуванні їхнього зростання.

Як програма від Microsoft допоможе стартапам

Корпорація має намір сприяти проектам-початківцям у зростанні з безпрецедентним доступом до клієнтів. Новостворена програма використовує унікальний підхід для знайомства кваліфікованих стартапів із новими клієнтами і партнерами по каналах. У Microsoft налічується понад 40 тис торгових представників і сотні тисяч партнерів, метою яких є впровадження хмарних рішень корпорації в компанії всіх розмірів і галузей по всьому світу. Програма надає ресурси для підготовки маркетологів і сейлзів з метою ефективного продажу хмарних рішень компанії корпоративним організаціям.

Стартапи надихають нас, розширюючи рамки можливого і створюючи продукти, які покращують наше особисте і професійне життя. Microsoft рада співпрацювати зі стартапами, щоб дати можливість кожній людині та організації на планеті.

Програма надає підтримку проектам на суму до $120 тис у вигляді безкоштовного доступу до Azure, технічної підтримки і засобів розробки корпоративного рівня. Також корпорація зі свого боку забезпечує підтримку мов на вибір команди: Node.js, Java або .NET. Крім того, кваліфіковані стартапи також отримують доступ до застосунків для бізнесу та продуктивності, включаючи Office 365 і Microsoft Dynamics 365.

Раніше корпорація представила додаток, який перетворює ескізи у робочий код. Застосунок допоможеMicrosoft допоможе стартапам і дає для цього $500 млн 1Microsoft представила додаток, який перетворює ескізи у робочий код скоротити терміни розробки від ескіза до етапу вже готового продукту. Про це йдеться у блозі компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: