fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У ЄС скасовують банківську таємницю

U JeS skasovujuť bankivśku tajemnycju
Єврокомісар з економіки та фінансів П'єр Московісі заявив про фактичне скасування банківської таємниці в Європі. Про це пише Прайм  
Jevrokomisar z ekonomiky ta finansiv P'jer Moskovisi zajavyv pro faktyčne skasuvannja bankivśkoї tajemnyci v Jevropi. Pro ce pyše Prajm  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тепер про будь-який відкритий в ЄС рахунок відразу стає відомо податковим органам. Як відбуватиметься обмін інформацією. За словами єврокомісара, з банківською таємницею в Європі покінчено. Якщо хтось володіє рахунком в Швейцарії, відбувається автоматичний обмін інформацією. Раніше Рада міністрів економіки і фінансів країн Євросоюзу схвалила рішення про розширення списку доходів платників податків ЄС. Згідно з цим документом, податкові органи країн ЄС повинні були почати автоматично обмінюватися інформацією не пізніше другої половини 2017 року. Під автоматичний обмін інформацією податковими службами підпали відсотки, дивіденди, виручка від продажу фінансових активів, а також відомості про залишки на рахунках. Крім цього, в грудні 2017 року країни Європейського Союзу узгодили перелік із 17 юрисдикцій, щодо яких планується вводити заходи для протидії найбільш агресивним методам ухилення від сплати податків. Нагадаємо, що Європейський Союз інвестує у створення мережі центрів із кібербезпеки. Проект фінансуватиметься в обсязі €50 млн за видатками науково-дослідної програми Горизонт-2020. Метою проекту є набуття Європою можливостей для відбиття кібератак та розбудови міцної системи онлайн-безпеки в країнах ЄС.
Реклама 👇 Замовити

Тепер про будь-який відкритий в ЄС рахунок відразу стає відомо податковим органам.

Як відбуватиметься обмін інформацією

За словами єврокомісара, з банківською таємницею в Європі покінчено. Якщо хтось володіє рахунком в Швейцарії, відбувається автоматичний обмін інформацією. Раніше Рада міністрів економіки і фінансів країн Євросоюзу схвалила рішення про розширення списку доходів платників податків ЄС.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Згідно з цим документом, податкові органи країн ЄС повинні були почати автоматично обмінюватися інформацією не пізніше другої половини 2017 року. Під автоматичний обмін інформацією податковими службами підпали відсотки, дивіденди, виручка від продажу фінансових активів, а також відомості про залишки на рахунках. Крім цього, в грудні 2017 року країни Європейського Союзу узгодили перелік із 17 юрисдикцій, щодо яких планується вводити заходи для протидії найбільш агресивним методам ухилення від сплати податків.

Нагадаємо, що Європейський Союз інвестуєУ ЄС скасовують банківську таємницю 1ЄС інвестує у створення мережі центрів із кібербезпеки у створення мережі центрів із кібербезпеки. Проект фінансуватиметься в обсязі €50 млн за видатками науково-дослідної програми «Горизонт-2020». Метою проекту є набуття Європою можливостей для відбиття кібератак та розбудови міцної системи онлайн-безпеки в країнах ЄС.

Джерело: Прайм

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: