fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки українських компаній експортували товари до ЄС

Stalo vidomo, skiľky ukraїnśkyh kompanij eksportuvaly tovary do JeS
Понад 14 тис українських компаній торік експортували свою продукцію до ЄС. Про це в інтерв’ю «Укрінформу» розповів представник України при ЄС Микола Точицький  
Ponad 14 tys ukraїnśkyh kompanij torik eksportuvaly svoju produkciju do JeS. Pro ce v interv’ju «Ukrinformu» rozpoviv predstavnyk Ukraїny pry JeS Mykola Točyćkyj  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Кількість українських компаній, які здійснюють експорт товарів до держав-членів Євросоюзу, постійно зростає. За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, минулого року експорт до ЄС здійснили понад 14 тисяч компаній, що на 734 компанії більше, ніж у 2016 році. Як коливається експортна статистика. Статистика торгівлі з ЄС зазнала відчутних позитивних змін, зазначають експерти. У 2017 році рівень експорту до країн Європейського Союзу зріс на 30%. Частка Євросоюзу в структурі зовнішньої торгівлі України вже становить майже 43% від обсягу. При цьому ще у 2013 році цей показник дорівнював трохи більше 20%. Микола Тоцький також відзначив, що частка малих і середніх підприємств у переліку експортерів залишається недостатньою. Дуже часто представники українських малих і середніх підприємств не знають, де можна знайти необхідну базову інформацію щодо виходу товарів на ринок Європейського Союзу. Зокрема, бракує поінформованості про існування програми ЄС. Завдяки цій програмі у малого та середнього бізнесу є можливість шукати іноземних партнерів для встановлення співробітництва. З урахуванням поточних тенденцій динаміка експорту у році 2018 році обіцяє бути кращою. Нагадаємо, що український аграрний експорт за результатами 2017 року зріс на понад 30%. Головними продуктами українського агроекспорту, що постачались до ринку ЄС в 2017 році, є зернові злаки – $1,7 млрд, олія – $1,4 млрд, насіння олійних культур – $1,1 млрд.
Реклама 👇 Замовити

Кількість українських компаній, які здійснюють експорт товарів до держав-членів Євросоюзу, постійно зростає. За даними Міністерства економічного розвитку і торгівлі, минулого року експорт до ЄС здійснили понад 14 тисяч компаній, що на 734 компанії більше, ніж у 2016 році.

Як коливається «експортна» статистика

Статистика торгівлі з ЄС зазнала відчутних позитивних змін, зазначають експерти. У 2017 році рівень експорту до країн Європейського Союзу зріс на 30%. Частка Євросоюзу в структурі зовнішньої торгівлі України вже становить майже 43% від обсягу. При цьому ще у 2013 році цей показник дорівнював трохи більше 20%. Микола Тоцький також відзначив, що частка малих і середніх підприємств у переліку експортерів залишається недостатньою. Дуже часто представники українських малих і середніх підприємств не знають, де можна знайти необхідну базову інформацію щодо виходу товарів на ринок Європейського Союзу. Зокрема, бракує поінформованості про існування програми ЄС. Завдяки цій програмі у малого та середнього бізнесу є можливість шукати іноземних партнерів для встановлення співробітництва. З урахуванням поточних тенденцій динаміка експорту у році 2018 році обіцяє бути кращою.

Нагадаємо, що український аграрний експорт за результатами 2017 року зрісСтало відомо, скільки українських компаній експортували товари до ЄС 1Стало відомо, на скільки зріс український аграрний експорт на понад 30%. Головними продуктами українського агроекспорту, що постачались до ринку ЄС в 2017 році, є зернові злаки – $1,7 млрд, олія – $1,4 млрд, насіння олійних культур – $1,1 млрд.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: