fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Інфографіка: Любов і MasterCard — який зв’язок між платежами та почуттями

Infografika: Ljubov i MasterCard — jakyj zv’jazok miž platežamy ta počuttjamy
Щорічний Mastercard Love Index аналізує транзакції за кредитними, дебетовими та передплаченими картками в період святкування Дня святого Валентина упродовж останніх трьох років. На часі дізнатися, як купівля товарів та подарунків коливається від лютого до лютого
Ščoričnyj Mastercard Love Index analizuje tranzakciї za kredytnymy, debetovymy ta peredplačenymy kartkamy v period svjatkuvannja Dnja svjatogo Valentyna uprodovž ostannih tŕoh rokiv. Na časi diznatysja, jak kupivlja tovariv ta podarunkiv kolyvajeťsja vid ljutogo do ljutogo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У найромантичніші дні року люди дедалі більше готові витрачати на враження, а не на матеріальні блага, твердять у MasterCard. Згідно з останніми даними, витрати на сентиментальні покупки до Дня святого Валентина зросли на 6% з 2015 року, а кількість транзакцій — на 17%. Індекс використання карток MasterCard довів, що найпопулярніший шлях до серця коханої людини пролягає через шлунок. 40% витрат і 75% транзакцій у 2017 році припали на вечерю під час романтичного побачення, яка зайняла перше місце з-поміж усіх варіантів святкового дозвілля. На що найчастіше витрачають гроші власники MasterCard у День закоханих. Загальна кількість транзакцій на мандри у святковий час зросла у 2017 році на 23% і склала 22% від сумарних витрат протягом найромантичнішого періоду року. Відпочинок у готелі залишається стійким фаворитом у тих, хто платить за послуги та товари за допомогою MasterCard. У них такі платежі складають 27% від загального обсягу витрат. Дані компанії свідчать про зростання економіки вражень — тобто усвідомлення власниками банківських карток, що почуття власного щастя формують не придбані речі, а приємні спогади. Як змінилася технологія оплат за період дослідження. Із 2015 року обсяг безконтактних оплат зріс на вражаючі 311%, а загальна кількість транзакцій — на 203%. У всіх категоріях збільшилися суми, витрачені у безконтактний спосіб: оплати подорожей літаком чи потягом — на 1064%, ювелірних виробів — на 453%, квітів — на 446%. Водночас загальна сума витрат на традиційні подарунки до Дня святого Валентина, наприклад, квіти, зменшилась на 3%, хоча кількість транзакцій зросла на 14%. Аналогічні зміни стосуються ювелірних виробів. Витрати у цій категорії зменшилися на 9%, але кількість транзакцій зросла на 10% (порівняно з 2015 роком). Решту показників та трендів можна побачити у інфографіці. Нагадаємо, ми також розповіли вам, як технології змінюють індустрію інтимних подарунків та розваг.
Реклама 👇 Замовити

У найромантичніші дні року люди дедалі більше готові витрачати на враження, а не на матеріальні блага, твердять у MasterCard. Згідно з останніми даними, витрати на «сентиментальні» покупки до Дня святого Валентина зросли на 6% з 2015 року, а кількість транзакцій — на 17%.

Індекс використання карток MasterCard довів, що найпопулярніший шлях до серця коханої людини пролягає «через шлунок». 40% витрат і 75% транзакцій у 2017 році припали на вечерю під час романтичного побачення, яка зайняла перше місце з-поміж усіх варіантів святкового дозвілля.

На що найчастіше витрачають гроші власники MasterCard у День закоханих

Загальна кількість транзакцій на мандри у святковий час зросла у 2017 році на 23% і склала 22% від сумарних витрат протягом найромантичнішого періоду року. Відпочинок у готелі залишається стійким фаворитом у тих, хто платить за послуги та товари за допомогою MasterCard. У них такі платежі складають 27% від загального обсягу витрат.

Дані компанії свідчать про зростання «економіки вражень» — тобто усвідомлення власниками банківських карток, що почуття власного щастя формують не придбані речі, а приємні спогади.

Як змінилася технологія оплат за період дослідження

Із 2015 року обсяг безконтактних оплат зріс на вражаючі 311%, а загальна кількість транзакцій — на 203%. У всіх категоріях збільшилися суми, витрачені у безконтактний спосіб:

  • оплати подорожей літаком чи потягом — на 1064%,
  • ювелірних виробів — на 453%,
  • квітів — на 446%.

Водночас загальна сума витрат на традиційні подарунки до Дня святого Валентина, наприклад, квіти, зменшилась на 3%, хоча кількість транзакцій зросла на 14%. Аналогічні зміни стосуються ювелірних виробів. Витрати у цій категорії зменшилися на 9%, але кількість транзакцій зросла на 10% (порівняно з 2015 роком). Решту показників та трендів можна побачити у інфографіці. Нагадаємо, ми також розповіли вам, як технології змінюютьІнфографіка: Любов і MasterCard — який зв’язок між платежами та почуттями 1Любов та секс у добу технологій — як День Валентина став днем tech-індустрії індустрію інтимних подарунків та розваг.

Інфографіка: Любов і MasterCard — який зв’язок між платежами та почуттями 2

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: