fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google дасть змогу читати контент сайтів всередині листів

Google dasť zmogu čytaty kontent sajtiv vseredyni lystiv
Корпорація Google запустила новий формат AMP «історії». Видавці отримали можливість створювати публікації, що складаються з декількох екранів із зображеннями і відео
Korporacija Google zapustyla novyj format AMP «istoriї». Vydavci otrymaly možlyvisť stvorjuvaty publikaciї, ščo skladajuťsja z dekiľkoh ekraniv iz zobražennjamy i video
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нещодавно створений додаток до проекту AMP надає видавцям формат, орієнтований на мобільні пристрої, для поширення новин та інформації у вигляді візуально насичених історій. Запустивши AMP історії, корпорація Google прагне популяризувати напрямок сторітеллінгу в мережі. Якими будуть новини в AMP форматі. Історії створені на базі технічної інфраструктури AMP, що дозволяє видавцям використовувати пререндерінг сторінок, оптимізацію завантаження відео і кешування для оптимізації доставки контенту кінцевому користувачеві. Таке нововведення покликане залучити якомога більшу кількість людей до читання новин за допомогою мобільних пристроїв. Запуск новин у форматі історій також покликаний зробити виробництво подібного контенту максимально простим з технічної точки зору. Відтак новинка включає в себе набір гнучких шаблонів, стандартизованих налаштувань UI, а також компонентів для поширення та установки соціальних кнопок. З цього моменту новий формат історій доступний для всіх охочих у превю-версії для розробників. Однак спочатку краще ознайомитися з інструкцією з використання цієї можливості. До слова, нещодавно корпорація повідомила, що захистить авторські права щодо фотографій. Система пошуку зображень у мережі Google погодилась запровадити зміни, які покликані зменшити кількість порушень авторського права щодо картинок та фотографій.
Реклама 👇 Замовити

Нещодавно створений додаток до проекту AMP надає видавцям формат, орієнтований на мобільні пристрої, для поширення новин та інформації у вигляді візуально насичених історій. Запустивши AMP «історії», корпорація Google прагне популяризувати напрямок сторітеллінгу в мережі.

Якими будуть новини в AMP форматі

«Історії» створені на базі технічної інфраструктури AMP, що дозволяє видавцям використовувати пререндерінг сторінок, оптимізацію завантаження відео і кешування для оптимізації доставки контенту кінцевому користувачеві. Таке нововведення покликане залучити якомога більшу кількість людей до читання новин за допомогою мобільних пристроїв.

Запуск новин у форматі історій також покликаний зробити виробництво подібного контенту максимально простим з технічної точки зору. Відтак новинка включає в себе набір гнучких шаблонів, стандартизованих налаштувань UI, а також компонентів для поширення та установки соціальних кнопок.