fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Facebook пропонує користувачам складання списків

Facebook proponuje korystuvačam skladannja spyskiv
Тепер у Facebook можна складати списки планів і покупок. Популярна соціальна мережа тримає курс на зміцнення «особистих відносин» користувачів, спрямовуючи на це більшість своїх останніх оновлень
Teper u Facebook možna skladaty spysky planiv i pokupok. Populjarna sociaľna mereža trymaje kurs na zmicnennja «osobystyh vidnosyn» korystuvačiv, sprjamovujučy na ce biľšisť svoїh ostannih onovleń
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Останнє оновлення Facebook дозволяє користувачам соцмережі складати списки улюблених товарів для краси, популярних продуктів, цілей на майбутній рік, подарунків і всього, що вони захочуть систематизувати. Як працюватиме нова можливість Facebook. Ви зможете створювати або копіювати готові списки і персоналізувати їх. Мета нової функції — допомогти людям ділитися своїми бажаннями в простій і цікавій формі, створювати нові теми для розмов. Нововведення дозволяє користувачам складати списки всього, що їх цікавить — плани на новий рік, перелік завдань, ресторани, які варто відвідати, ідеї для подорожей і багато іншого. Користувачі можуть створювати власні списки з кольоровим фоном і прикрашати їх емоджі. Списки також розроблені з ідеєю, що друзі зможуть копіювати їх одне в одного, щоб поділитися своїми думками з певного питання. Ця функція поки що не широко доступна, оскільки для глобального запуску потрібен певний час. Створення списку виглядає як частина вікна Що у вас на думці? в якості іншого параметра поряд з такими речами, як Опитування, Почуття / Діяльність, Фото / Відео, GIF та іншими можливостями дописів. Останні нововведення у соцмережі покликані вирішити проблему надто великої кількості неособистого контенту у стрічці новин. До слова, у Facebook створять сервіс підписки на новини для iOS-пристроїв. Дві компанії домовилися про запуск сервісу підписок для видавців. Нововведення для iOS-додатків зявиться в березні 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Останнє оновлення Facebook дозволяє користувачам соцмережі складати списки улюблених товарів для краси, популярних продуктів, цілей на майбутній рік, подарунків і всього, що вони захочуть систематизувати.

Як працюватиме нова можливість Facebook

Ви зможете створювати або копіювати готові списки і персоналізувати їх. Мета нової функції — допомогти людям ділитися своїми бажаннями в простій і цікавій формі, створювати нові теми для розмов.

Нововведення дозволяє користувачам складати списки всього, що їх цікавить — плани на новий рік, перелік завдань, ресторани, які варто відвідати, ідеї для подорожей і багато іншого. Користувачі можуть створювати власні списки з кольоровим фоном і прикрашати їх емоджі. Списки також розроблені з ідеєю, що друзі зможуть копіювати їх одне в одного, щоб поділитися своїми думками з певного питання.

Ця функція поки що не широко доступна, оскільки для глобального запуску потрібен певний час. Створення списку виглядає як частина вікна «Що у вас на думці?» в якості іншого параметра поряд з такими речами, як Опитування, Почуття / Діяльність, Фото / Відео, GIF та іншими можливостями дописів. Останні нововведення у соцмережі покликані вирішити проблему надто великої кількості неособистого контенту у стрічці новин.

До слова, у Facebook створять сервіс підписки на новини для iOS-пристроїв. Дві компанії домовилисяFacebook пропонує користувачам складання списків 1У Facebook створять сервіс підписки на новини для iOS-пристроїв про запуск сервісу підписок для видавців. Нововведення для iOS-додатків з’явиться в березні 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: