fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Сьогодні відзначається Всесвітній день радіо

Sogodni vidznačajeťsja Vsesvitnij deń radio
День радіо відзначається щорічно 13 лютого з ініціативи Іспанії. Свято було проголошено на 36-й Генеральній конференції міжнародної організації ЮНЕСКО від 3 листопада 2011 року  
Deń radio vidznačajeťsja ščorično 13 ljutogo z iniciatyvy Ispaniї. Svjato bulo progološeno na 36-j Generaľnij konferenciї mižnarodnoї organizaciї JuNESKO vid 3 lystopada 2011 roku  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дата святкування 13 лютого була вибрана тому, що саме в цей день у 1946 році вперше вийшло в ефір Радіо ООН, яке проводило мовлення зі штаб-квартири ООН. Що відомо про нинішній день в історії. Цьогорічна тема Всесвітнього дня : Радіо і спорт. Нинішній день покликаний нагадати світові про важливу роль радіо як ЗМІ. Іще одна мета: зміцнити міжнародне співробітництво радіомовників і заохотити великі мережі та місцеві радіостанції розвивати доступ до інформації та свободу слова у радіоефірі. Нині цей вид інформаційного сповіщення продовжує залишатися засобом комунікації з найширшою аудиторією в світі. Воно є загальновизнаним засобом звязку. Також володіє великими можливостями та не вимагає великих витрат. За допомогою радіомовлення інформація доходить у найвіддаленіші громади і до найбільш вразливих груп населення. Окрім того, важко переоцінити його роль в надзвичайних ситуаціях. Нагадаємо, що в Україні незабаром з’явиться Музей радіо- і телезв’язку. На вершині водогінної вежі у Глухові на Сумщині найближчим часом буде встановлено антену й усе необхідне обладнання. Там хочуть запустити регіональну радіостанцію на частоті 104.40 FM.
13.02.2018,16:29
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Дата святкування 13 лютого була вибрана тому, що саме в цей день у 1946 році вперше вийшло в ефір «Радіо ООН», яке проводило мовлення зі штаб-квартири ООН.

Що відомо про нинішній день в історії

Цьогорічна тема Всесвітнього дня : «Радіо і спорт». Нинішній день покликаний нагадати світові про важливу роль радіо як ЗМІ. Іще одна мета: зміцнити міжнародне співробітництво радіомовників і заохотити великі мережі та місцеві радіостанції розвивати доступ до інформації та свободу слова у радіоефірі. Нині цей вид інформаційного сповіщення продовжує залишатися засобом комунікації з найширшою аудиторією в світі. Воно є загальновизнаним засобом зв’язку. Також володіє великими можливостями та не вимагає великих витрат. За допомогою радіомовлення інформація доходить у найвіддаленіші громади і до найбільш вразливих груп населення. Окрім того, важко переоцінити його роль в надзвичайних ситуаціях.

Нагадаємо, що в Україні незабаром з’явитьсяСьогодні відзначається Всесвітній день радіо 1В Україні з’явиться перший Музей радіо- і телезв’язку Музей радіо- і телезв’язку. На вершині водогінної вежі у Глухові на Сумщині найближчим часом буде встановлено антену й усе необхідне обладнання. Там хочуть запустити регіональну радіостанцію на частоті 104.40 FM.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: