fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці можуть купувати цінні папери світових компаній

Ukraїnci možuť kupuvaty cinni papery svitovyh kompanij
Цінні папери, розміщені на закордонних біржах, стали доступні не тільки для великих інвесторів, але і для будь-якого громадянина України. 6 лютого вступило в силу рішення N 871 «Про внесення змін до Положення про допуск цінних паперів іноземних емітентів до обігу на території України», повідомляє Національний депозитарій України  
Cinni papery, rozmiščeni na zakordonnyh biržah, staly dostupni ne tiľky dlja velykyh investoriv, ale i dlja buď-jakogo gromadjanyna Ukraїny. 6 ljutogo vstupylo v sylu rišennja N 871 «Pro vnesennja zmin do Položennja pro dopusk cinnyh paperiv inozemnyh emitentiv do obigu na terytoriї Ukraїny», povidomljaje Nacionaľnyj depozytarij Ukraїny  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Наразі громадяни України можуть придбати іноземні цінні папери та вільно ними розпоряджатися: продавати, дарувати, передавати в спадщину тощо. Як працює нова процедура. Спрощена процедура допуску цінних паперів на ринок України дозволить збільшити обсяги торгів на українському фондовому ринку. Це зробить його більш привабливим для первинного публічного розміщення. У Депозитарії зауважують, що ухвалення документа дає поштовх для збільшення обсягу пропозицій. Будуть створені нові можливості для бізнесу, скоротиться дефіцит якісних фінансових інструментів. Фонди і страхові компанії зможуть збалансувати свої портфелі за допомогою активів, номінованих в іноземній валюті. Розшириться спектр послуг, на яких можуть заробляти депозитарні установи України, залучаючи нових клієнтів і конкуруючи один з одним. Нагадаємо, що у минулому році в Україні підписано закон, який звільняє нерезидентів від оподаткування цінних паперів. Не підлягають оподаткуванню доходи, отримані нерезидентами у вигляді процентів або доходу (дисконту) на державні цінні папери або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов’язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями.
Реклама 👇 Замовити

Наразі громадяни України можуть придбати іноземні цінні папери та вільно ними розпоряджатися: продавати, дарувати, передавати в спадщину тощо.

Як працює нова процедура

Спрощена процедура допуску цінних паперів на ринок України дозволить збільшити обсяги торгів на українському фондовому ринку. Це зробить його більш привабливим для первинного публічного розміщення. У Депозитарії зауважують, що ухвалення документа дає поштовх для збільшення обсягу пропозицій. Будуть створені нові можливості для бізнесу, скоротиться дефіцит якісних фінансових інструментів. Фонди і страхові компанії зможуть збалансувати свої портфелі за допомогою активів, номінованих в іноземній валюті. Розшириться спектр послуг, на яких можуть заробляти депозитарні установи України, залучаючи нових клієнтів і конкуруючи один з одним.

Нагадаємо, що у минулому році в Україні підписаноУкраїнці можуть купувати цінні папери світових компаній 1Підписано закон, що звільняє нерезидентів від оподаткування цінних паперів закон, який звільняє нерезидентів від оподаткування цінних паперів. Не підлягають оподаткуванню доходи, отримані нерезидентами у вигляді процентів або доходу (дисконту) на державні цінні папери або облігації місцевих позик, або боргові цінні папери, виконання зобов’язань за якими забезпечено державними або місцевими гарантіями.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: