fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укрпошта» реалізувала перші облігації

«Ukrpošta» realizuvala perši obligaciї
Національний поштовий оператор країни Публічне акціонерне товариство «Укрпошта» – реалізувало перші облігації загальною вартістю 150 млн грн. Про це повідомив перший заступник генерального директора з фінансових питань компанії Олександр Чернявський  
Nacionaľnyj poštovyj operator kraїny Publične akcionerne tovarystvo «Ukrpošta» – realizuvalo perši obligaciї zagaľnoju vartistju 150 mln grn. Pro ce povidomyv peršyj zastupnyk generaľnogo dyrektora z finansovyh pytań kompaniї Oleksandr Černjavśkyj  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як відомо, 1 березня 2017 року українське державне підприємство поштового звязку Укрпошта завершило процес акціонування і стало акціонерною корпорацією. Куди скерують кошти від продажу облігацій. Кошти від продажу облігацій будуть спрямовані на розвиток компанії та оновлення її інфраструктури. Найперше мова йде про закупівлю нового транспорту, придбання нових комп’ютерів, оновлення обладнання та підвищення енергоефективності на підприємстві. Облігації Укрпошти випущені в серіях А, В та С загальною вартістю 600 млн грн у кількості 6 тис штук та номінальною вартістю однієї облігації 100 тис. грн. Зокрема, серії А – 150 млн грн, серії В – 200 млн грн, серії С – 250 млн грн. Облігації серії А знаходяться в обігу по 16 листопада 2020 року включно, серії В – по 16 травня 2022 року включно, серії С – по 13 листопада 2023 року включно. Нагадаємо, Укрпошта планує запустити мобільний додаток. Він буде  доступний для смартфонів і планшетів під управлінням iOS та Android. Укрпошта планує розвивати інфраструктуру компанії: будуть створені нові термінали у Львові та Полтаві, а також здійснений ремонт вже існуючих сортувальних центрів. Кожен населений пункт з більше ніж 2 тис мешканців отримає комп’ютеризоване відділення.
Реклама 👇 Замовити

Як відомо, 1 березня 2017 року українське державне підприємство поштового зв’язку «Укрпошта» завершило процес акціонування і стало акціонерною корпорацією.

Куди скерують кошти від продажу облігацій

Кошти від продажу облігацій будуть спрямовані на розвиток компанії та оновлення її інфраструктури. Найперше мова йде про закупівлю нового транспорту, придбання нових комп’ютерів, оновлення обладнання та підвищення енергоефективності на підприємстві.

Облігації «Укрпошти» випущені в серіях «А», «В» та «С» загальною вартістю 600 млн грн у кількості 6 тис штук та номінальною вартістю однієї облігації 100 тис. грн. Зокрема, серії «А» – 150 млн грн, серії «В» – 200 млн грн, серії «С» – 250 млн грн. Облігації серії «А» знаходяться в обігу по 16 листопада 2020 року включно, серії «В» – по 16 травня 2022 року включно, серії «С» – по 13 листопада 2023 року включно.

Нагадаємо, «Укрпошта» планує запустити«Укрпошта» реалізувала перші облігації 1«Укрпошта» запустить мобільний додаток мобільний додаток. Він буде  доступний для смартфонів і планшетів під управлінням iOS та Android. «Укрпошта» планує розвивати інфраструктуру компанії: будуть створені нові термінали у Львові та Полтаві, а також здійснений ремонт вже існуючих сортувальних центрів. Кожен населений пункт з більше ніж 2 тис мешканців отримає комп’ютеризоване відділення.

Джерело: Укрпошта

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: