fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

NASA мірятиме тиск у астронавтів українським пристроєм

NASA mirjatyme tysk u astronavtiv ukraїnśkym prystrojem
Один із проектів української компанії Planexta – Planexta Care – є пристроєм для вимірювання артеріального тиску. Нещодавно стало відомо, що цей проект був обраний для випробувань у Космічному центрі імені Ліндона Джонсона NASA. Саме тут готують пілотовані місії та навчають астронавтів  
Odyn iz proektiv ukraїnśkoї kompaniї Planexta – Planexta Care – je prystrojem dlja vymirjuvannja arteriaľnogo tysku. Neščodavno stalo vidomo, ščo cej proekt buv obranyj dlja vyprobuvań u Kosmičnomu centri imeni Lindona Džonsona NASA. Same tut gotujuť pilotovani misiї ta navčajuť astronavtiv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Пристроєм для вимірювання тиску від українців зможе скористатися американське космічне агентство. Команда українських розробників працює над кількома проектами, що стосуються сфери медицини та моніторингу здоров’я. Що відомо про розробку. Planexta Care – це програмно-апаратне рішення, над яким працює окрема команда SenceTech. Пристрій здатен вимірювати та моніторити артеріальний тиск та варіабельність серцевого ритму. Planexta Care – це комплекс пристроїв, в який входить чимало інших деталей (акселерометр, барометр тощо). Проект брав участь у відкритому конкурсі Wearable Technology Challenge, нещодавно були оголошені його переможці. Українці – серед них. У категорії рішень для центру Джонсона для вимірювання артеріального тиску відібрано 3 проекти: Texas A&M University, Blumio и SenceTech. Це означає, що у квітні прототип розробки протестують на центрифузі із реальним астронавтом. Якщо він працюватиме не менш точно, ніж штатне обладнання NASA, українська команда зможе очікувати пропозицій від американського космічного агентства. Нагадаємо, що у NASA хочуть використовувати VR-окуляри для наукових досліджень.  Вчені NASA зможуть попередньо виміряти відстані, детальніше дізнатися про рельєф місцевості на своєму маршруті і так далі.
12.02.2018,18:00
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Пристроєм для вимірювання тиску від українців зможе скористатися американське космічне агентство. Команда українських розробників працює над кількома проектами, що стосуються сфери медицини та моніторингу здоров’я.

Що відомо про розробку

Planexta Care – це програмно-апаратне рішення, над яким працює окрема команда SenceTech. Пристрій здатен вимірювати та моніторити артеріальний тиск та варіабельність серцевого ритму. Planexta Care – це комплекс пристроїв, в який входить чимало інших деталей (акселерометр, барометр тощо). Проект брав участь у відкритому конкурсі Wearable Technology Challenge, нещодавно були оголошені його переможці. Українці – серед них. У категорії рішень для центру Джонсона для вимірювання артеріального тиску відібрано 3 проекти: Texas A&M University, Blumio и SenceTech. Це означає, що у квітні прототип розробки протестують на центрифузі із реальним астронавтом. Якщо він працюватиме не менш точно, ніж штатне обладнання NASA, українська команда зможе очікувати пропозицій від американського космічного агентства.

Нагадаємо, що у NASA хочуть використовуватиNASA мірятиме тиск у астронавтів українським пристроєм 1У NASA хочуть використовувати VR-окуляри для наукових досліджень VR-окуляри для наукових досліджень.  Вчені NASA зможуть попередньо виміряти відстані, детальніше дізнатися про рельєф місцевості на своєму маршруті і так далі.

Теґи: NASA
Джерело: ain.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: