fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відео дня: Як Intel запустила 1,2 тис дронів до відкриття Олімпіади

Video dnja: Jak Intel zapustyla 1,2 tys droniv do vidkryttja Olimpiady
Відкриття цьогорічної зимової Олімпіади у Південній Кореї і без того стало одним з найбільш технологічних — але корпорація Intel вирішила додати власну нотку довершеності у це міжнародне дійство
Vidkryttja ćogoričnoї zymovoї Olimpiady u Pivdennij Koreї i bez togo stalo odnym z najbiľš tehnologičnyh — ale korporacija Intel vyrišyla dodaty vlasnu notku doveršenosti u ce mižnarodne dijstvo
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда інженерів та операторів дронів Intel тренувалася у Німеччині та Фінляндії в умовах зимових температур, аби підготувати техніку та відповідне програмне забезпечення належним чином. Крім того, аби не ризикувати можливим збоєм у роботі програм чи синхронності виконання трюків, які створюють панорами в нічному небі, все було виконано та записано не наживо на локації відкриття Олімпіади, а за декілька годин до того. Відео розповідає про те, як готували, знімали та ставили усі трюки із використанням квадрокоптерів. Як виглядав олімпійський танок дронів. Загалом у цій події було задіяно понад 1,2 тис безпілотних апаратів компанії. Також було створене спеціалізоване програмне забезпечення та команда операторів із ноутбуками для запуску та відстеження напрямків і траекторій руху апаратів. Раніше ми розповідали вам про технології, котрі використовуються на XXIII Зимовій Олімпіаді. Низка технологій наступного рівня вже почали свою роботу із відкриттям змагань. Країна з 50 млн населення є домівкою для таких гігантів, як LG, Samsung та Hyundai. Міністерство науки Південної Кореї, телеком-гіганти та футурологи об’єдналися з місцевими компаніями. Все це зроблено, аби запустити Олімпіаду рівня, який ще ніколи не спостерігався на спортивних змаганнях. Компанія KT у партнерстві з Intel та за підтримки уряду Південної Кореї використовуватиме ігри в якості тестового майданчика для 5G. Комерційна експлуатація 5G тут запланована на 2021 рік. Завдяки демонстраціям мережевої технології 5G в Пхенчхані ми будемо готові до офіційного комерційного запуску, — підтвердив цю інформацію у своєму виступі голова КТ Хванг Чанг-гю.
Реклама 👇 Замовити

Команда інженерів та операторів дронів Intel тренувалася у Німеччині та Фінляндії в умовах зимових температур, аби підготувати техніку та відповідне програмне забезпечення належним чином. Крім того, аби не ризикувати можливим збоєм у роботі програм чи синхронності виконання трюків, які створюють панорами в нічному небі, все було виконано та записано не наживо на локації відкриття Олімпіади, а за декілька годин до того. Відео розповідає про те, як готували, знімали та ставили усі трюки із використанням квадрокоптерів.

Як виглядав олімпійський танок дронів

Загалом у цій події було задіяно понад 1,2 тис безпілотних апаратів компанії. Також було створене спеціалізоване програмне забезпечення та команда операторів із ноутбуками для запуску та відстеження напрямків і траекторій руху апаратів. Раніше ми розповідали вам про технологіїВідео дня: Як Intel запустила 1,2 тис дронів до відкриття Олімпіади 1Найтехнологічніша Олімпіада — 8 інновацій, які показує Південна Корея, котрі використовуються на XXIII Зимовій Олімпіаді. Низка технологій наступного рівня вже почали свою роботу із відкриттям змагань. Країна з 50 млн населення є домівкою для таких гігантів, як LG, Samsung та Hyundai. Міністерство науки Південної Кореї, телеком-гіганти та футурологи об’єдналися з місцевими компаніями. Все це зроблено, аби запустити Олімпіаду рівня, який ще ніколи не спостерігався на спортивних змаганнях.

Компанія KT у партнерстві з Intel та за підтримки уряду Південної Кореї використовуватиме ігри в якості тестового майданчика для 5G. Комерційна експлуатація 5G тут запланована на 2021 рік. «Завдяки демонстраціям мережевої технології 5G в Пхенчхані ми будемо готові до офіційного комерційного запуску,» — підтвердив цю інформацію у своєму виступі голова КТ Хванг Чанг-гю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: