fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Data-аналітиків запрошують на змагання у Київ

Data-analitykiv zaprošujuť na zmagannja u Kyїv
24-25 лютого в Києві відбудеться змагання для Data-аналітиків Data Science Hackathon. У заході візьмуть участь спеціалісти компаній DataRobot, YouScan, Privatbank, Ring Labs, Softserve, Deloitte, LoopMe, Samsung, Kyivstar, Rabota.ua  
24-25 ljutogo v Kyjevi vidbudeťsja zmagannja dlja Data-analitykiv Data Science Hackathon. U zahodi viźmuť učasť specialisty kompanij DataRobot, YouScan, Privatbank, Ring Labs, Softserve, Deloitte, LoopMe, Samsung, Kyivstar, Rabota.ua  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Учасники заходу мають іще одну перевагу. Усі вони зможуть отримати практичний досвід роботи зі світовими лідерами IT-індустрії. Представники низки закордонних технологічних компаній завітають у Київ підтримати змагання. Серед компаній, з представниками яких можна буде поспілкуватися, буде й Amazon Web Services. Призовий фонд Data Science Hackathon складає $2250 для команди, яка представить найкраще рішення в сфері обробки та аналізу даних. Для чого цей захід. Hackathon – це змагання для технічних спеціалістів за фінансову винагороду. Окрім цього, участь у хакатоні дає додатковий шанс заявити про себе на ринку праці інформаційних технологій у сфері торгів та закупівель. Захід покликаний спонукати професійний розвиток IT-спеціалістів. Він дає хзмогу розробникам технічних рішень бути в центрі подій сфери закупівель та звичайно придивлятись до учасників як до потенційних працівників у проектах E-Tender.UA. Серед організаторів та партнерів Data Science Hackathon у столиці будуть: система електронних публічних закупівель ProZorro, котра вже не перший рік працює на внутрішньому ринку, міжнародний лідер з надання повного пакету ІТ-послуг для корпоративного сегменту компанія Provectus, Amazon Web Services, Open Data Science, E-Tender.UA. Нагадаємо, що система ProZorro віднедавна озброюється ризик-індикаторами закупівель. Закон дозволяє органам державного фінансового контролю здійснювати ефективний моніторинг закупівель на ProZorro. Це робиться з метою попередження порушень у цій сфері. Заходи покликані забезпечити дотримання замовниками законодавства на всіх стадіях закупівлі.
Реклама 👇 Замовити

Учасники заходу мають іще одну перевагу. Усі вони зможуть отримати практичний досвід роботи зі світовими лідерами IT-індустрії. Представники низки закордонних технологічних компаній завітають у Київ підтримати змагання. Серед компаній, з представниками яких можна буде поспілкуватися, буде й Amazon Web Services. Призовий фонд Data Science Hackathon складає $2250 для команди, яка представить найкраще рішення в сфері обробки та аналізу даних.

Для чого цей захід

Hackathon – це змагання для технічних спеціалістів за фінансову винагороду. Окрім цього, участь у хакатоні дає додатковий шанс заявити про себе на ринку праці інформаційних технологій у сфері торгів та закупівель. Захід покликаний спонукати професійний розвиток IT-спеціалістів. Він дає хзмогу розробникам технічних рішень бути в центрі подій сфери закупівель та звичайно придивлятись до учасників як до потенційних працівників у проектах E-Tender.UA. Серед організаторів та партнерів Data Science Hackathon у столиці будуть:

  • система електронних публічних закупівель ProZorro, котра вже не перший рік працює на внутрішньому ринку,
  • міжнародний лідер з надання повного пакету ІТ-послуг для корпоративного сегменту компанія Provectus,
  • Amazon Web Services,
  • Open Data Science,
  • E-Tender.UA.

Нагадаємо, що система ProZorro віднедавна озброюєтьсяData-аналітиків запрошують на змагання у Київ 1Платформа ProZorro матиме ризик-індикатори закупівель ризик-індикаторами закупівель. Закон дозволяє органам державного фінансового контролю здійснювати ефективний моніторинг закупівель на ProZorro. Це робиться з метою попередження порушень у цій сфері. Заходи покликані забезпечити дотримання замовниками законодавства на всіх стадіях закупівлі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: