fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Презентовано програмне забезпечення для створення мереж 5G

Prezentovano programne zabezpečennja dlja stvorennja merež 5G
Ericsson представляє комерційне програмне забезпечення для мереж 5G, на базі якого оператори можуть запустити послуги п'ятого покоління, починаючи з четвертого кварталу 2018 року  
Ericsson predstavljaje komercijne programne zabezpečennja dlja merež 5G, na bazi jakogo operatory možuť zapustyty poslugy p'jatogo pokolinnja, počynajučy z četvertogo kvartalu 2018 roku  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Всі продукти для бездротового звязку, що є частиною портфеля Ericsson Radio System і поставлені операторам, починаючи з 2015 року, будуть підтримувати технологію 5G New Radio (NR) за рахунок дистанційної установки програмного забезпечення. Що треба знати про нову категорію програмного забезпечення. Ericsson випускає комерційне програмне забезпечення 5G Radio Access Network (RAN). Воно працює на базі першого затвердженого консорціумом 3GPP стандарту 5G New Radio. Одночасно з цим компанія представляє нову категорію продуктів для мереж мобільного звязку – Street Macro. Вони призначені для підвищення пропускної здатності мереж в умовах обмеженого частотного ресурсу. Компанія вдосконалює 5G Core System шляхом підтримки технології 5G NR і розширює можливості вирішення Distributed Cloud. Додамо, що Ericsson вперше представив 5G Platform в лютому 2017 року. У вересні того ж року в платформу були внесені доповнення. 5G-платформа включає ядро ​​мережі 5G, портфель рішень для бездротового доступу і транспортної мережі, а також системи підтримки OSS/BSS, мережеві сервіси та технології, що забезпечують захист переданих даних. Нагадаємо, що за попередніми прогнозами, у мережі 5G буде 1,4 млрд підключень. Якщо прогноз виправдається, то кількість користувачів буде рости приблизно на 232% на рік. Близько 55% таких підключень до 2025 року буде припадати на Китай, США і Японію. Провідним ринком 5G-зв’язку стане американський, обсяг якого перевищить 30% від світового.
Реклама 👇 Замовити

Всі продукти для бездротового зв’язку, що є частиною портфеля Ericsson Radio System і поставлені операторам, починаючи з 2015 року, будуть підтримувати технологію 5G New Radio (NR) за рахунок дистанційної установки програмного забезпечення.

Що треба знати про нову категорію програмного забезпечення

Ericsson випускає комерційне програмне забезпечення 5G Radio Access Network (RAN). Воно працює на базі першого затвердженого консорціумом 3GPP стандарту 5G New Radio. Одночасно з цим компанія представляє нову категорію продуктів для мереж мобільного зв’язку – Street Macro. Вони призначені для підвищення пропускної здатності мереж в умовах обмеженого частотного ресурсу. Компанія вдосконалює 5G Core System шляхом підтримки технології 5G NR і розширює можливості вирішення Distributed Cloud.

Додамо, що Ericsson вперше представив 5G Platform в лютому 2017 року. У вересні того ж року в платформу були внесені доповнення. 5G-платформа включає ядро ​​мережі 5G, портфель рішень для бездротового доступу і транспортної мережі, а також системи підтримки OSS/BSS, мережеві сервіси та технології, що забезпечують захист переданих даних.

Нагадаємо, що за попередніми прогнозамиПрезентовано програмне забезпечення для створення мереж 5G 1У 2025 році в мережі 5G буде 1,4 млрд підключень, у мережі 5G буде 1,4 млрд підключень. Якщо прогноз виправдається, то кількість користувачів буде рости приблизно на 232% на рік. Близько 55% таких підключень до 2025 року буде припадати на Китай, США і Японію. Провідним ринком 5G-зв’язку стане американський, обсяг якого перевищить 30% від світового.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: