fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Зруйновану фортецю в Карпатах можна побачити завдяки мобільному додатку

Zrujnovanu fortecju v Karpatah možna pobačyty zavdjaky mobiľnomu dodatku
SoftServe запустила додаток доповненої реальності Tustan AR. Він показує, як виглядала середньовічна наскельна дерев'яна фортеця ІХ—ХVІ сторіччя Тустань, залишки якої розташовані в Українських Карпатах.  
SoftServe zapustyla dodatok dopovnenoї reaľnosti Tustan AR. Vin pokazuje, jak vygljadala seredńovična naskeľna derev'jana fortecja IH—HVI storiččja Tustań, zalyšky jakoї roztašovani v Ukraїnśkyh Karpatah.  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Незважаючи на те, що сьогодні фортеці вже не існує, команді вдалося зробити повну реконструкцію, використовуючи історичні матеріали. Так українські туристи таки зможуть розгледіти загублену фортецю. Як тривала робота над проектом. Робота над проектом тривала упродовж року за участі двох фахівців R&D-відділу. Реконструкція почалася з детальних замірів локації, вивчення існуючих матеріалів та планів. Команда також робила фізичні виміри на місці; для важкодоступних місць використовували дрони. Завдяки фотограмметричній реконструкції вдалося зробити комп’ютерні графічні моделі скель і фортеці з точністю до сантиметрів і міліметрів. Як працює додаток. Зараз додаток Tustan AR доступний в режимі реального часу на місці знаходження історичної пам’ятки за будь-яких погодних умов. Крім того, зображення можна побачити дистанційно, завантаживши безкоштовний додаток в App Store чи  Play Market. Також, команда виклала код і моделі  у відкритий доступ, щоб поділитися розробками з фіхівцями, які бажають долучитися до збереження інших історичних памяток. Про пам’ятку. Тустань – це наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах, у Сколівському районі Львівської області. Тустань була оборонним та адміністративним центром, а також митним пунктом на важливому соляному шляху, що вів з Дрогобича до Закарпаття та Західної Європи. Нагадаємо, туристи із України у Мінську можуть скористатитися гостьовою карткою. Туристична новинка виготовлена на базі пластикової картки і є водночас проїзним квитком, щоб туристи могли безлімітно користуватися наземним транспортом одну, дві або три доби. Можна використовувати картку і в метро: 10 поїздок без прив’язування до часу дії.
08.02.2018,13:30
0
Pizzatravel.Com.Ua
Реклама 👇 Замовити

Незважаючи на те, що сьогодні фортеці вже не існує, команді вдалося зробити повну реконструкцію, використовуючи історичні матеріали. Так українські туристи таки зможуть розгледіти загублену фортецю.

Як тривала робота над проектом

Робота над проектом тривала упродовж року за участі двох фахівців R&D-відділу. Реконструкція почалася з детальних замірів локації, вивчення існуючих матеріалів та планів. Команда також робила фізичні виміри на місці; для важкодоступних місць використовували дрони. Завдяки фотограмметричній реконструкції вдалося зробити комп’ютерні графічні моделі скель і фортеці з точністю до сантиметрів і міліметрів.

Як працює додаток

Зараз додаток Tustan AR доступний в режимі реального часу на місці знаходження історичної пам’ятки за будь-яких погодних умов. Крім того, зображення можна побачити дистанційно, завантаживши безкоштовний додаток в App Store чи  Play Market. Також, команда виклала код і моделі  у відкритий доступ, щоб поділитися розробками з фіхівцями, які бажають долучитися до збереження інших історичних памяток.

Про пам’ятку

Тустань – це наскельний оборонний комплекс, залишки якого розташовані в Українських Карпатах, у Сколівському районі Львівської області. Тустань була оборонним та адміністративним центром, а також митним пунктом на важливому соляному шляху, що вів з Дрогобича до Закарпаття та Західної Європи.

Нагадаємо, туристи із України у Мінську можуть скористатитисяЗруйновану фортецю в Карпатах можна побачити завдяки мобільному додатку 1Мінськ пропонує туристам із України гостьову картку гостьовою карткою. Туристична новинка виготовлена на базі пластикової картки і є водночас проїзним квитком, щоб туристи могли безлімітно користуватися наземним транспортом одну, дві або три доби. Можна використовувати картку і в метро: 10 поїздок без прив’язування до часу дії.

Джерело: SoftServe

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: