fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дитяча класика Всеволода Нестайка потрапила у ТОП європейських книжок

Dytjača klasyka Vsevoloda Nestajka potrapyla u TOP jevropejśkyh knyžok
Українська книга «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка потрапила до списку найкращих дитячих книг Європи.Літературний рейтинг склали за сприяння навчальної програми Європейської комісії eTwinning
Ukraїnśka knyga «Toreadory z Vasjukivky» Vsevoloda Nestajka potrapyla do spysku najkraščyh dytjačyh knyg Jevropy.Literaturnyj rejtyng sklaly za spryjannja navčaľnoї programy Jevropejśkoї komisiї eTwinning
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  eTwinning – навчальна програма Європейської Комісії. Вона була започаткована у 2005 році. Мета програми — розвивати різні формати співпраці європейських шкіл. Учителі з Болгарії, Польщі, Потругалії, Іспанії, Чехії, Греції та Литви спочатку обрали по найкращій книзі в кожній європейській країні. Потім, як результат, створили мапу найпопулярніших дитячих книжок у Європі. Серед них – і українська книга дитячого класика. Хто по сусідству із українською книгою. У Великобританії найкращою дитячою книгою читачі та експерти назвали Гаррі Поттер та філософський камінь письменниці Джоан Роулінґ, котра створила цілу серію книжок про пригоди юного чарівника. Французи до списку найкращих внесли Маленького принца Антуана де Сент-Екзюпері. У Швеції у відборі на звання найкращих книжок перемогла Пеппі Довгапанчоха Астрід Ліндгрен. А італійські читачі проголосували за Пригоди Піноккіо Карло Коллоді. Головне про твір Нестайка. Тореадори з Васюківки – пригодницька повість українського письменника Всеволода Нестайка. Твір було написано ще у 1963–1970 роках. Вперше книга видавалася у 1970-х роках видавництвами Веселка та Школа. Ця дитяча книга перекладена близько 20 іноземними мовами. Також свого часу твір Нестайка було внесено до списку Андерсена. Це — відома міжнародна премія. ЇЇ присуджують найкращим дитячим письменникам світу. Нагадаємо, що молоді українські митці можуть отримати державну премію. Передбачається призначення 250 стипендій на рік. Виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Реклама 👇 Замовити

eTwinning – навчальна програма Європейської Комісії. Вона була започаткована у 2005 році. Мета програми — розвивати різні формати співпраці європейських шкіл. Учителі з Болгарії, Польщі, Потругалії, Іспанії, Чехії, Греції та Литви спочатку обрали по найкращій книзі в кожній європейській країні. Потім, як результат, створили мапу найпопулярніших дитячих книжок у Європі. Серед них – і українська книга дитячого класика.

Хто «по сусідству» із українською книгою

У Великобританії найкращою дитячою книгою читачі та експерти назвали «Гаррі Поттер та філософський камінь» письменниці Джоан Роулінґ, котра створила цілу серію книжок про пригоди юного чарівника. Французи до списку найкращих внесли «Маленького принца» Антуана де Сент-Екзюпері. У Швеції у відборі на звання найкращих книжок перемогла «Пеппі Довгапанчоха» Астрід Ліндгрен. А італійські читачі проголосували за «Пригоди Піноккіо» Карло Коллоді.

Головне про твір Нестайка

«Тореадори з Васюківки» – пригодницька повість українського письменника Всеволода Нестайка. Твір було написано ще у 1963–1970 роках. Вперше книга видавалася у 1970-х роках видавництвами «Веселка» та «Школа». Ця дитяча книга перекладена близько 20 іноземними мовами. Також свого часу твір Нестайка було внесено до списку Андерсена. Це — відома міжнародна премія. ЇЇ присуджують найкращим дитячим письменникам світу.

Нагадаємо, що молоді українські митці можуть отриматиДитяча класика Всеволода Нестайка потрапила у ТОП європейських книжок 1Молоді українські митці отримають премії державну премію. Передбачається призначення 250 стипендій на рік. Виплати здійснюватимуть щомісяця протягом року. Стипендії призначатимуть у розмірі одного прожиткового мінімуму для працездатних осіб.

Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.

1 коментар

спочатку нові
за рейтингом спочатку нові за хронологією
1

Možlyvo ce trochy ne za temoju, ale čy možna deś znajty anhlomovni jakisni pereklady ukrajinśkoji klasyčnoji literatury, jak-ot Ševčenka čy Lesi Ukrajinky?

Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: