fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські держслужбовці отримають цифрові робочі місця

Ukraїnśki deržslužbovci otrymajuť cyfrovi roboči miscja
В Україні планується перетворення робочих місць державних службовців у цифрові робочі місця. Це передбачено Концепцією розвитку цифрової економіки та суспільства України на 2018-2020 роки  
V Ukraїni planujeťsja peretvorennja robočyh misć deržavnyh službovciv u cyfrovi roboči miscja. Ce peredbačeno Koncepcijeju rozvytku cyfrovoї ekonomiky ta suspiľstva Ukraїny na 2018-2020 roky  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Документ визначає, що цифрові робочі місця – це віртуальний еквівалент фізичного робочого місця. В умовах цифрової економіки робочі місця перестають бути прив’язаними до фізичних місць.  Вони стають цифровими, віртуальними, мобільними, тобто такими, що не потребують постійного перебування працівника на робочому місці. Які переваги цифрового робочого місця. Концепція цифрових робочих місць поширюється надзвичайно швидко у бізнес-середовищі та позитивно сприймається переважною більшістю працівників. Їм подобаються гнучкі способи роботи, можливість працювати  вдома, на відпочинку тощо. Цифрове робоче місце сприяє гнучкості в методах виконання посадових обов’язків державними службовцями, стимулює їх спільну роботу та взаємодію, підтримує децентралізовані та мобільні робочі середовища, передбачає вибір технологій для роботи. Перевагами цифрових робочих місць є зменшення витрат на апаратне забезпечення, офісні приміщення, відрядження тощо. Впровадження концепції цифрових робочих місць передбачає також підготовку законодавчих ініціатив для стимулювання використання цифрових робочих місць бізнесом та громадянами. Нагадаємо, що новий чат-бот Держслужбовець Тарас допоможе українським чиновникам із заповненням електронних декларацій. Нова онлайн-розробка має здатність підвищити довіру населення до державної служби. Онлайн-сервіс має на меті допомогти державним службовцям вчасно та коректно опрацьовувати надані податкові декларації та фінансові звіти й інші документи, а також самостійно подавати їх до відповідних контролюючих органів держави.
Реклама 👇 Замовити

Документ визначає, що цифрові робочі місця – це віртуальний еквівалент фізичного робочого місця. В умовах цифрової економіки робочі місця перестають бути прив’язаними до фізичних місць.  Вони стають «цифровими», віртуальними, мобільними, тобто такими, що не потребують постійного перебування працівника на робочому місці.

Які переваги цифрового робочого місця

Концепція «цифрових робочих місць» поширюється надзвичайно швидко у бізнес-середовищі та позитивно сприймається переважною більшістю працівників. Їм подобаються гнучкі способи роботи, можливість працювати  вдома, на відпочинку тощо. Цифрове робоче місце сприяє гнучкості в методах виконання посадових обов’язків державними службовцями, стимулює їх спільну роботу та взаємодію, підтримує децентралізовані та мобільні робочі середовища, передбачає вибір технологій для роботи.

Перевагами цифрових робочих місць є зменшення витрат на апаратне забезпечення, офісні приміщення, відрядження тощо. Впровадження концепції цифрових робочих місць передбачає також підготовку законодавчих ініціатив для стимулювання використання цифрових робочих місць бізнесом та громадянами.

Нагадаємо, що новий чат-бот «Держслужбовець Тарас» допоможеУкраїнські держслужбовці отримають цифрові робочі місця 1Бот допоможе українським держслужбовцям із деклараціями українським чиновникам із заповненням електронних декларацій. Нова онлайн-розробка має здатність підвищити довіру населення до державної служби. Онлайн-сервіс має на меті допомогти державним службовцям вчасно та коректно опрацьовувати надані податкові декларації та фінансові звіти й інші документи, а також самостійно подавати їх до відповідних контролюючих органів держави.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: