fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український професор створив безпілотник

Ukraїnśkyj profesor stvoryv bezpilotnyk
У львівському Інституті геодезії науковці під керівництвом завідувача кафедри фотограмметрії та геоінформатики професора Володимира Глотова зреалізували університетський проект – створення та дослідження безпілотного Arrow, який у минулому році вже почав приносити прибутки. Про це повідомляє прес-служба «Львівської політехніки»  
U ľvivśkomu Instytuti geodeziї naukovci pid kerivnyctvom zaviduvača kafedry fotogrammetriї ta geoinformatyky profesora Volodymyra Glotova zrealizuvaly universytetśkyj proekt – stvorennja ta doslidžennja bezpilotnogo Arrow, jakyj u mynulomu roci vže počav prynosyty prybutky. Pro ce povidomljaje pres-služba «Lvivśkoї politehniky»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Науковці інституту працюють спільно з київською компанією Абріс, яка спеціалізується на проектуванні та виготовленні безпілотних літальних апаратів. Кияни розробляють конструкцію міні-літака, а геодезисти удосконалюють фотограмметричну частину та опрацювання цифрових зображень. Безпілотник вийшов дешевшим, ніж у Європі. Що відомо про винахід. Винахід удосконалили до виробничої моделі,  покращили його технічні характеристики. Він легкий: важить усього 8 кг і його можна запустити у повітря як з руки, так і з катапульти. Його швидкість польоту становить від 40 до 140 км за год. Максимальна висота, яку може підкорити – 3000 м. Оснащений потужним акумулятором, пристрій може працювати у повітрі півтори години і передавати інформацію в радіусі 20 км. Автор винаходу каже, що безпілотник відповідає стандартам класичного аерознімання, при цьому він удвічі дешевший за подібні апарати зарубіжних фірм. Нагадаємо, що українські фахівці створили безпілотник, який не бачать тепловізори. Безпілотник Горобець має електричний двигун та корпус, які виготовлені зі спеціальних матеріалів. Їхня особливість — практично повна відсутність теплового випромінення. Пристрій може підійматися на висоту до 5 км та триматися в повітрі до 3,5 год. Вага цього апарату складає лише 7 кг. Розробниками є українські конструктори.
Реклама 👇 Замовити

Науковці інституту працюють спільно з київською компанією «Абріс», яка спеціалізується на проектуванні та виготовленні безпілотних літальних апаратів. Кияни розробляють конструкцію міні-літака, а геодезисти удосконалюють фотограмметричну частину та опрацювання цифрових зображень. Безпілотник вийшов дешевшим, ніж у Європі.

Що відомо про винахід

Винахід удосконалили до виробничої моделі,  покращили його технічні характеристики. Він легкий: важить усього 8 кг і його можна запустити у повітря як з руки, так і з катапульти. Його швидкість польоту становить від 40 до 140 км за год. Максимальна висота, яку може підкорити – 3000 м. Оснащений потужним акумулятором, пристрій може працювати у повітрі півтори години і передавати інформацію в радіусі 20 км. Автор винаходу каже, що безпілотник відповідає стандартам класичного аерознімання, при цьому він удвічі дешевший за подібні апарати зарубіжних фірм.

Нагадаємо, що українські фахівці створилиУкраїнський професор створив безпілотник 1Створено безпілотник, який «не бачать» тепловізори безпілотник, який «не бачать» тепловізори. Безпілотник «Горобець» має електричний двигун та корпус, які виготовлені зі спеціальних матеріалів. Їхня особливість — практично повна відсутність теплового випромінення. Пристрій може підійматися на висоту до 5 км та триматися в повітрі до 3,5 год. Вага цього апарату складає лише 7 кг. Розробниками є українські конструктори.

Український професор створив безпілотник

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: