fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дописами в Instagram тепер можна ділитися в Stories

Dopysamy v Instagram teper možna dilytysja v Stories
Instagram цілеспрямовано не має кнопки для репосту задля сприяння оригінальному поширенню. Однак соцмережа пом'якшила свою філософію стосовно «Історій» і почала тестувати нову можливість
Instagram cilesprjamovano ne maje knopky dlja repostu zadlja spryjannja oryginaľnomu pošyrennju. Odnak socmereža pom'jakšyla svoju filosofiju stosovno «Istorij» i počala testuvaty novu možlyvisť
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нещодавно соцмережа Instagram підтвердила, що почала тестувати функціональність, яка дозволяє ділитися відкритими публікаціями інших користувачів у своїх Історіях. Це дозволить вам додавати коментарі і наліпки до мемів, публікацій знаменитостей або навіть фотографій друзів. Для користувачів, чиє життя не таке насичене, нова опція надаватиме їм матеріали для допису. Як працюватиме нова можливість в Instagram. В Instagram підтвердили початок тестування нової можливості. Компанія повідомила наступне: Ми завжди перевіряємо способи спрощення обміну миттєвими повідомленнями з друзями всередині мережі. Наразі ця функціональність тестується тільки невеликим відсотком користувачів, але схоже на те, що розумне доповнення має всі шанси піти далі в маси. Для забезпечення конфіденційності користувачі з публічними обліковими записами можуть перейти в налаштування профілю, щоб не дозволити повторного розміщення своїх повідомлень іншими користувачами. Навіть якщо у вас ще немає нової опції, ви все одно можете змінити налаштування конфіденційності. Водночас, люди завжди можуть зробити знімок екрану та поділитися чужим дописом у такий спосіб. Зрештою, це була настільки популярна дія у соцмережі, що саме вона, вочевидь, мотивувала розробників до введення нової опції. До слова, раніше популярна соцмережа запустила текстові розповіді в розділі Stories. Розповіді є одним із найпопулярніших способів обміну контентом у соцмережах. Та часом зображення та відео не такі ефективні, як простий текст. Саме тому Instagram впровадив нову функціональність Type, що робить акцент на текстових розповідях.
Реклама 👇 Замовити

Нещодавно соцмережа Instagram підтвердила, що почала тестувати функціональність, яка дозволяє ділитися відкритими публікаціями інших користувачів у своїх «Історіях». Це дозволить вам додавати коментарі і наліпки до мемів, публікацій знаменитостей або навіть фотографій друзів. Для користувачів, чиє життя не таке насичене, нова опція надаватиме їм матеріали для допису.

Як працюватиме нова можливість в Instagram

В Instagram підтвердили початок тестування нової можливості. Компанія повідомила наступне: «Ми завжди перевіряємо способи спрощення обміну миттєвими повідомленнями з друзями всередині мережі». Наразі ця функціональність тестується тільки невеликим відсотком користувачів, але схоже на те, що розумне доповнення має всі шанси піти далі в маси.

Для забезпечення конфіденційності користувачі з публічними обліковими записами можуть перейти в налаштування профілю, щоб не дозволити повторного розміщення своїх повідомлень іншими користувачами. Навіть якщо у вас ще немає нової опції, ви все одно можете змінити налаштування конфіденційності. Водночас, люди завжди можуть зробити знімок екрану та поділитися чужим дописом у такий спосіб. Зрештою, це була настільки популярна дія у соцмережі, що саме вона, вочевидь, мотивувала розробників до введення нової опції.

До слова, раніше популярна соцмережа запустилаДописами в Instagram тепер можна ділитися в Stories 1Instagram запустила текстові розповіді в розділі Stories текстові розповіді в розділі Stories. Розповіді є одним із найпопулярніших способів обміну контентом у соцмережах. Та часом зображення та відео не такі ефективні, як простий текст. Саме тому Instagram впровадив нову функціональність «Type», що робить акцент на текстових розповідях.

Джерело: TechCrunch

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: