Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Дописами в Instagram тепер можна ділитися в Stories

Dopysamy v Instagram teper možna dilytysja v Stories

Instagram цілеспрямовано не має кнопки для репосту задля сприяння оригінальному поширенню. Однак соцмережа пом'якшила свою філософію стосовно «Історій» і почала тестувати нову можливість
Instagram cilesprjamovano ne maje knopky dlja repostu zadlja spryjannja oryginaľnomu pošyrennju. Odnak socmereža pom'jakšyla svoju filosofiju stosovno «Istorij» i počala testuvaty novu možlyvisť
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нещодавно соцмережа Instagram підтвердила, що почала тестувати функціональність, яка дозволяє ділитися відкритими публікаціями інших користувачів у своїх Історіях. Це дозволить вам додавати коментарі і наліпки до мемів, публікацій знаменитостей або навіть фотографій друзів. Для користувачів, чиє життя не таке насичене, нова опція надаватиме їм матеріали для допису. Як працюватиме нова можливість в Instagram. В Instagram підтвердили початок тестування нової можливості. Компанія повідомила наступне: Ми завжди перевіряємо способи спрощення обміну миттєвими повідомленнями з друзями всередині мережі. Наразі ця функціональність тестується тільки невеликим відсотком користувачів, але схоже на те, що розумне доповнення має всі шанси піти далі в маси. Для забезпечення конфіденційності користувачі з публічними обліковими записами можуть перейти в налаштування профілю, щоб не дозволити повторного розміщення своїх повідомлень іншими користувачами. Навіть якщо у вас ще немає нової опції, ви все одно можете змінити налаштування конфіденційності. Водночас, люди завжди можуть зробити знімок екрану та поділитися чужим дописом у такий спосіб. Зрештою, це була настільки популярна дія у соцмережі, що саме вона, вочевидь, мотивувала розробників до введення нової опції. До слова, раніше популярна соцмережа запустила текстові розповіді в розділі Stories. Розповіді є одним із найпопулярніших способів обміну контентом у соцмережах. Та часом зображення та відео не такі ефективні, як простий текст. Саме тому Instagram впровадив нову функціональність Type, що робить акцент на текстових розповідях.

Нещодавно соцмережа Instagram підтвердила, що почала тестувати функціональність, яка дозволяє ділитися відкритими публікаціями інших користувачів у своїх «Історіях». Це дозволить вам додавати коментарі і наліпки до мемів, публікацій знаменитостей або навіть фотографій друзів. Для користувачів, чиє життя не таке насичене, нова опція надаватиме їм матеріали для допису.

Як працюватиме нова можливість в Instagram

В Instagram підтвердили початок тестування нової можливості. Компанія повідомила наступне: «Ми завжди перевіряємо способи спрощення обміну миттєвими повідомленнями з друзями всередині мережі». Наразі ця функціональність тестується тільки невеликим відсотком користувачів, але схоже на те, що розумне доповнення має всі шанси піти далі в маси.

Для забезпечення конфіденційності користувачі з публічними обліковими записами можуть перейти в налаштування профілю, щоб не дозволити повторного розміщення своїх повідомлень іншими користувачами. Навіть якщо у вас ще немає нової опції, ви все одно можете змінити налаштування конфіденційності. Водночас, люди завжди можуть зробити знімок екрану та поділитися чужим дописом у такий спосіб. Зрештою, це була настільки популярна дія у соцмережі, що саме вона, вочевидь, мотивувала розробників до введення нової опції.

До слова, раніше популярна соцмережа запустила текстові розповіді в розділі Stories. Розповіді є одним із найпопулярніших способів обміну контентом у соцмережах. Та часом зображення та відео не такі ефективні, як простий текст. Саме тому Instagram впровадив нову функціональність «Type», що робить акцент на текстових розповідях.

Джерело: TechCrunch

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: