fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«Укренерго» оновить систему кібербезпеки за $20 млн

«Ukrenergo» onovyť systemu kiberbezpeky za $20 mln
Державне підприємство «Укренерго» планує витратити $20 млн на нову систему кіберзахисту для компанії. За останні 2 роки вона кілька разів страждала від кібератак. Про це пише Reuters  
Deržavne pidpryjemstvo «Ukrenergo» planuje vytratyty $20 mln na novu systemu kiberzahystu dlja kompaniї. Za ostanni 2 roky vona kiľka raziv straždala vid kiberatak. Pro ce pyše Reuters  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Міжнародні консультанти визначили близько 20 загроз у сфері кібербезпеки — і нова система забезпечить від них повний захист. Крім цього, в компанії створили Центр реагування на кіберінціденти й реорганізували відділ IT-безпеки. На часі дізнатися подробиці. Коли запрацює система. Система повноцінно запрацює в 2020 році. Вона буде містити нове програмне забезпечення і адміністративні заходи для його впровадження. Фахівці розробили нову концепцію інформаційного захисту, ключова мета якої – зробити фізично неможливим вплив зовнішніх загроз на українську енергосистему. За минулий рік Укренерго також прийняла концепцію захисту автоматизованих систем підприємства, стратегію розвитку інформаційної безпеки на 3 роки, концепцію розвитку IT-інфраструктури. Нагадаємо, що нещодавно у Києві відкрили перший ситуаційний центр із кіберзахисту. Організація із завданнями щодо онлайн-захисту була створена на базі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ. Ключовими його можливостями стануть система виявлення та реагування на різномантіні онлайн-інциденти та лабораторія з комп’ютерної криміналістики. Вони дозволять попереджати кібератаки, встановлювати їх походження, аналізувати для вдосконалення протидії.
Реклама 👇 Замовити

Міжнародні консультанти визначили близько 20 загроз у сфері кібербезпеки — і нова система забезпечить від них повний захист. Крім цього, в компанії створили Центр реагування на кіберінціденти й реорганізували відділ IT-безпеки. На часі дізнатися подробиці.

Коли запрацює система

Система повноцінно запрацює в 2020 році. Вона буде містити нове програмне забезпечення і «адміністративні заходи» для його впровадження. Фахівці розробили нову концепцію інформаційного захисту, ключова мета якої – зробити фізично неможливим вплив зовнішніх загроз на українську енергосистему. За минулий рік «Укренерго» також прийняла концепцію захисту автоматизованих систем підприємства, стратегію розвитку інформаційної безпеки на 3 роки, концепцію розвитку IT-інфраструктури.

Нагадаємо, що нещодавно у Києві відкрили«Укренерго» оновить систему кібербезпеки за $20 млн 1У Києві відкрили перший ситуаційний центр кібербезпеки перший ситуаційний центр із кіберзахисту. Організація із завданнями щодо онлайн-захисту була створена на базі Департаменту контррозвідувального захисту інтересів держави в сфері інформаційної безпеки СБУ. Ключовими його можливостями стануть система виявлення та реагування на різномантіні онлайн-інциденти та лабораторія з комп’ютерної криміналістики. Вони дозволять попереджати кібератаки, встановлювати їх походження, аналізувати для вдосконалення протидії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: