fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські мобільні оператори сповіщатимуть про надзвичайні ситуації

Ukraїnśki mobiľni operatory spoviščatymuť pro nadzvyčajni sytuaciї
6 лютого 2018 року відбулося підписання Меморандуму про співпрацю між Міністерством інформаційної політики України, Державною службою України з надзвичайних ситуацій та мобільними операторами України  
6 ljutogo 2018 roku vidbulosja pidpysannja Memorandumu pro spivpracju miž Ministerstvom informacijnoї polityky Ukraїny, Deržavnoju služboju Ukraїny z nadzvyčajnyh sytuacij ta mobiľnymy operatoramy Ukraїny  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Доктриною інформаційної безпеки на Міністерство інформаційної політики та компанії мобільного зв’язку в Україні покладено обов’язок розвитку та реформування сфери кризових комунікацій. Серед ключових складових є і національна система екстреного оповіщення. Над її створенням відомства та компанії працюватимуть спільно. Як це відбуватиметься. Меморандум про співпрацю між Мінінформполітики, Державною службою з надзвичайних ситуацій та операторами є дорожньою картою. Вона передбачає модернізацію системи оповіщення про надзвичайні ситуації в Україні. Ця система покликана убезпечити населення та швидко надати йому актуальну інформацію про подальші дії. Відтепер спільну роботу в цій сфері розпочинають усі державні органи у спрівпраці із мобільними операторами України, повідомили учасники нової угоди. Додамо, що Меморандум про співпрацю є важливим кроком для розвитку інформаційного суспільства та підвищення інформаційної безпеки українського населення. Підписання Меморандуму покликане модернізувати існуючу систему екстреного інформування населення на державному, регіональному і місцевому рівнях з використанням новітніх інформаційних технологій. Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські мобільні оператори відтепер також відстежуватимуть туристичну активність українців. Статистична інформація щодо переміщень туристичних потоків територією країни, отримана від мобільних операторів, надасть можливість якіснішого та оперативнішого моніторингу. Це дасть змогу оцінити стан справ у сфері туризму в Україні. Про конфіденційність даних не варто турбуватися, зазначають представники телеком-індустрії. Усі зібрана інформація має надаватись виключно у зведеному знеособленому вигляді з періодичністю раз на квартал.
07.02.2018,12:50
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

Доктриною інформаційної безпеки на Міністерство інформаційної політики та компанії мобільного зв’язку в Україні покладено обов’язок розвитку та реформування сфери кризових комунікацій. Серед ключових складових є і національна система екстреного оповіщення. Над її створенням відомства та компанії працюватимуть спільно.

Як це відбуватиметься

Меморандум про співпрацю між Мінінформполітики, Державною службою з надзвичайних ситуацій та операторами є дорожньою картою. Вона передбачає модернізацію системи оповіщення про надзвичайні ситуації в Україні. Ця система покликана убезпечити населення та швидко надати йому актуальну інформацію про подальші дії. Відтепер спільну роботу в цій сфері розпочинають усі державні органи у спрівпраці із мобільними операторами України, повідомили учасники нової угоди.

Додамо, що Меморандум про співпрацю є важливим кроком для розвитку інформаційного суспільства та підвищення інформаційної безпеки українського населення. Підписання Меморандуму покликане модернізувати існуючу систему екстреного інформування населення на державному, регіональному і місцевому рівнях з використанням новітніх інформаційних технологій.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що українські мобільні оператори відтепер також відстежуватимутьУкраїнські мобільні оператори сповіщатимуть про надзвичайні ситуації 1Держава у співпраці з мобільними операторами відстежуватиме туристичну активність туристичну активність українців. Статистична інформація щодо переміщень туристичних потоків територією країни, отримана від мобільних операторів, надасть можливість якіснішого та оперативнішого моніторингу. Це дасть змогу оцінити стан справ у сфері туризму в Україні. Про конфіденційність даних не варто турбуватися, зазначають представники телеком-індустрії. Усі зібрана інформація має надаватись виключно у зведеному знеособленому вигляді з періодичністю раз на квартал.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: